d’OPERA L20 2S R2
Vlastnosti:
- Otevřené schodiště s oboustrannou ocelovou konstrukcí v moderním tvaru Z
- Individuálně volitelná šířka kroku mezi 60 cm a 100 cm
- Práškově lakované kovové díly v černé, šedé, bílé nebo bronzové barvě
- 40 mm silné bukové schody s protiklouzavým povrchem BRUSH
- Zábradlí z kovových tyčí, volitelně s dřevěným nebo plastovým zábradlím
- Vysoce kvalitní epoxidový práškový nátěr pro odolné kovové povrchy
- CE certifikace (ETA 13/0868)
Značka: d’OPERA (IT)
Dodací lhůta: 3-4 týdny
Rozpětí cen: 1.050,00 € až 5.110,00 €
Konfigurovatelné schodiště L20 GL 2S R2
Otevřené schodiště s dvojitou boční konstrukcí na schodech elegantně kombinuje různé materiály, čímž vytváří estetické, stabilní a snadno sestavitelné řešení.
Je ideální pro vnitřní použití a díky čistým liniím harmonicky zapadá do každé místnosti. Všechny prvky schodiště i barevné schéma jsou navrženy tak, aby zdůraznily jedinečný styl produktu.
Struktura
Nosná konstrukce se skládá z dvojité ocelové konstrukce s modulárními prvky připevněnými po stranách schodů, které mají charakteristický tvar písmene Z.
Schody
Schody jsou vyrobeny z 40 mm silného vrstveného bukového dřeva s fazetovanými hranami.
Zábradlí
Zábradlí je vyrobeno z kovových trubkových tyčí. Zábradlí a spojovací prvky jsou buď vyrobeny z plastu v barvách, aby ladily s konstrukcí, nebo z bukového dřeva v barvách odpovídajících schodům.
Úprava kovů
Všechny kovové prvky jsou potaženy vysoce kvalitním epoxidovým práškem.
Úprava dřeva
Dřevěné povrchy jsou ošetřeny kombinací vosků a přírodních olejů („NATURAL OIL“) a jsou dostupné ve čtyřech barevných variantách – optimálním řešení pro dlouhotrvající dezény.
Povrchy schodů
Schody mají jedinečný protiskluzový povrch „BRUSH“, certifikovaný v souladu s ministerským dekretem č. 236 ze dne 14. 6. 1989.
Certifikace
Produkt certifikovaný CE s evropským technickým schválením (pro schody až do 16 schodů), ETA 13/0868.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Material Stufen | Buk – dub, Buk – Kámen, Buk – Ořech, Buk – Wenge |
| Zábradlí | Dřevo, PVC |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Bronz, Černý, Šedý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 schodů / 11 sklonů pro 198 – 242 cm, 11 schodů / 12 sklonů na 216 – 264 cm, 12 schodů / 13 sklonů pro 234 – 286 cm, 13 schodů / 14 sklonů na 252 – 308 cm, 14 schodů / 15 sklonů na 270 – 330 cm, 15 schodů / 16 sklonů na 288 – 352 cm, 16 schodů / 17 sklonů pro 306 – 374 cm, 17 schodů / 18 sklonů na 324 – 396 cm, 18 schodů / 19 sklonů na 342 – 418 cm, 4 schody / 5 sklonů na 90 – 110 cm, 5 schodů / 6 sklonů pro 108 – 132 cm, 6 schodů / 7 sklonů pro 126 – 154 cm, 7 schodů / 8 sklonů na 144 – 176 cm, 8 schodů / 9 sklonů na 162 – 198 cm, 9 schodů / 10 sklonů pro 180 – 220 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 418 cm |
| Stufenbreite | 60 – 79 cm, 80 – 100 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 – 79 cm, 80 – 100 cm |
| Hloubka výkonu | 22 – 28 cm |
| Treppengeländer | Bez zábradlí schodiště, Jednostranná s dřevěným zábradlím, Jednostranné s PVC zábradlím |

























