d’OPERA L20 2S R5
Atribuudid:
- Avatud trepp kahepoolse teraskonstruktsiooniga kaasaegses Z-kujus
- Individuaalselt valitav sammulaius vahemikus 60 cm kuni 100 cm
- Pulbervärvitud metallosad mustas, hallis, valges või pronksis
- 40 mm paksused pöögipuust astmed libisemiskindla pindliga
- Piire on valmistatud metallvardadest, valikuliselt puidust või plastist käsipuuga
- Kvaliteetne epoksiidpulbervärvimine vastupidavate metallpindade jaoks
- CE sertifitseeritud (ETA 13/0868)
Kaubamärk: d’OPERA (IT)
Tarneaeg: 2-3 nädalat
Price range: 1.050,00 € through 5.110,00 €
Konfigureeritav trepp L20 GL 2S R5
Avatud trepp kahekordse külgstruktuuriga treppidel ühendab elegantselt erinevaid materjale, luues esteetilise, stabiilse ja lihtsasti kokkupandava lahenduse.
See sobib ideaalselt siseruumidesse ja sulandub harmooniliselt igasse ruumi tänu puhastele joontele. Kõik trepi elemendid ja värviskeem on kujundatud rõhutama toote ainulaadset stiili.
Struktuur
Kandekonstruktsioon koosneb topeltterasest konstruktsioonist, mille külgedele on kinnitatud modulaarsed elemendid, järgides iseloomulikku Z-kuju.
Astmed
Trepid on valmistatud 40 mm paksusest lamineeritud pöögipuust, mille servad on kaldu.
Piire
Piirde postid on tehtud topeltruudukujulistest metallvardatest ja kuuest paralleelsest traadist, mis järgivad trepi kuju. Käsipuu on valmistatud metallist või värvilisest plastikust, mis sobib konstruktsiooniga, või pöögipuust, mis on värvitud nagu astmed.
Metallitöötlus
Kõik metallelemendid on kaetud kvaliteetse epoksiidipulbriga.
Puidu töötlemine
Puidust pinnad on töödeldud vahade ja looduslike õlide (“LOODUSLIKU ÕLI”) kombinatsiooniga ning saadaval neljas värvitoonis – optimaalne lahendus pikaajaliste mustrite jaoks.
Treppide pinnad
Treppidel on ainulaadne libisemisvastane “BRUSH” viimistlus, mis on sertifitseeritud vastavalt ministri määrusele nr 236, 14.06.1989.
Sertifitseerimine
CE-sertifikaadiga toode Euroopa tehnilise heakskiiduga (kuni 16 astmeni treppidele), ETA 13/0868.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Material Stufen | Pöök – Kivi, Pöök – pähkel, Pöök – tamm, Pöök – Wenge |
| Madalamad akordid | Roostevaba teras |
| Käsipuu | Puit, PVC |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Pronks, Valge |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 sammu / 11 kaldega 198–242 cm, 11 astet / 12 kaldega 216–264 cm, 12 astet / 13 kallet 234–286 cm jaoks, 13 astet / 14 tõusu 252–308 cm jaoks, 14 astet / 15 tõusu 270–330 cm jaoks, 15 astet / 16 tõusu 288–352 cm jaoks, 16 astet / 17 tõusu 306–374 cm jaoks, 17 astet / 18 tõusu 324–396 cm jaoks, 18 astet / 19 kallet 342–418 cm, 4 astet / 5 tõusu 90–110 cm jaoks, 5 astet / 6 tõusu 108–132 cm jaoks, 6 astet / 7 tõusu 126–154 cm jaoks, 7 astet / 8 kallet 144–176 cm jaoks, 8 astet / 9 kaldega 162–198 cm, 9 astet / 10 kallet 180–220 cm jaoks |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 418 cm |
| Stufenbreite | 60 – 79 cm, 80 – 100 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 – 79 cm, 80 – 100 cm |
| Esituse sügavus | 22 – 28 cm |
| Treppengeländer | Ilma trepipiirdeta, Ühepoolne puidust käsipuuga, Ühepoolne PVC käsipuuga |



























