VANJSKA BOJA RINTALA
Značajke:
- Čiste i jednostavne linije za bezvremenski dizajn
- Čvrst, izdržljiv i jednostavan za sastavljanje
- Metalni dijelovi s vrućim pocinčanim premazom u prahu
- Promjeri: 120, 140 i 160 cm
- Maksimalna visina poda: 368 cm
Brend: RINTAL (IT)
Vrijeme dostave: 3-4 tjedna
Raspon cijena: od 3.800,00 € do 5.400,00 €
Rintal vanjska boja – prilagodljivo vanjsko stubište za najveće zahtjeve
Rintal Vanjska Boja je vrhunsko vanjsko stubište: izdržljivo, stabilno i fleksibilno prilagodljivo za gotovo svaku strukturnu situaciju.
Zahvaljujući konstrukciji od vruće pocinčanog čelika , pruža izvrsnu zaštitu od korozije, što ga čini idealnim za trajnu vanjsku upotrebu.
Struktura
Nosiva konstrukcija sastoji se od robusnih, vruće pocinčanih čeličnih elemenata modularnog dizajna koji se mogu precizno prilagoditi različitim visinama i promjerima.
Podesivi povezani elementi omogućuju precizno podešavanje nagiba, što omogućuje fleksibilnu upotrebu stubišta i na niskim i na visokim visinama.
Koraci
Stepenice vanjskog cinka izrađene su od vruće pocinčanog čeličnog lima, koji se proizvodi bez vidljivih zavara.
Rezultat je posebno čist izgled i visoka strukturna čvrstoća.
Protuklizni utisci na prednjem rubu pružaju dodatnu sigurnost – odlučujuću prednost za vanjske stepenice koje su izložene vremenskim uvjetima tijekom cijele godine.
Ograda
Ograda se sastoji od okomitih metalnih šipki povezanih plastičnim rukohvatom otpornim na vremenske uvjete.
Sve komponente dizajnirane su tako da se savršeno usklade, kako vizualno, tako i funkcionalno.
Površinska obrada
Svi metalni dijelovi su standardno pocincani vrućim uranjanjem kako bi se osigurala maksimalna zaštita od hrđe, vlage i vanjskih utjecaja.
Na zahtjev, stubište može biti opremljeno i visokokvalitetnim praškastim premazom .
| Opseg primjene | Eksterijer |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Material Stufen | Čelik |
| Cijev vretena | Vruće pocinčani čelik |
| Material Handlauf | PVC |
| Farbe Konstruktion | Bijela, Crna |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 368 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50 cm, 60 cm, 70 cm |
| Promjer vretena | 10,2 cm |
| Promjer rukohvata | 5 cm |
| Nosivost | 800 kg / stepenice 200 kg / stepenica |






