HAPPY
Funkcijos:
- Erdvę taupantys žaismingo dizaino centriniai bėgių laiptai
- Laipteliai gali būti montuojami tiesiai arba šiek tiek paslinkti
- Pagrindo rėmas pagamintas iš tvirto, milteliniu būdu dengto klasikinės juodos spalvos plieno
- Juodos ir pilkos spalvos plieniniai laipteliai
- Maksimalus grindų aukštis: 298 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 700,00 € through 1.000,00 €
apibūdinimas:
„Minka” centriniai stiliaus laiptai „Happy” yra idealus sprendimas ieškantiems kompaktiškų ir stilingų laiptų. Jis sujungia modernų dizainą su dideliu funkcionalumu ir dėl savo lankstumo gali būti puikiai pritaikytas jūsų individualiems poreikiams.
Lankstus dizainas:
Ypatingas „Happy” centrinių bėgių laiptų akcentas yra galimybė montuoti laiptelius dviem variantais: tiesiais arba šiek tiek paslinktais. Ši parinktis suteikia laiptams ne tik modernią, bet ir žaismingą išvaizdą, puikiai derančią prie šiuolaikinio gyvenimo stiliaus. Pagrindinė konstrukcija pagaminta iš tvirto, milteliniu būdu dengto klasikinės juodos spalvos plieno. Plieniniai laipteliai yra juodos ir pilkos spalvos.
Tvarus naudojimas:
„Happy” centriniai laiptai buvo sukurti atsižvelgiant ne tik į dizainą, bet ir į ilgaamžiškumą. Naudojamas milteliniu būdu dengtas plienas apsaugo nuo korozijos ir užtikrina ilgą tarnavimo laiką net ir kasdien naudojant. Dėl tvirtų medžiagų ir nesenstančios spalvų gamos laiptai išliks modernūs ir patrauklūs daugelį metų.
Vietą taupantys „Happy” centriniai bėgių laiptai leidžia efektyviai išnaudoti erdvę ir tuo pačiu suteikia galimybę pritaikyti gyvenamąją erdvę. Todėl tai tvari investicija į funkcionalumą ir estetiką.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Tiesus |
| Material Stufen | Plienas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas juodas plienas |
| Centrinis sparnas | Milteliniu būdu dengtas juodas plienas |
| Turėklai | Juodas milteliniu būdu dengtas aliuminis |
| Farbe Konstruktion | Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 žingsnių iki 275 cm, 12 žingsnių iki 298 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 298 cm |
| Deckenöffnung | 140 x 60 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 19,0-23,0 cm |
| Našumo gylis | 12,0-18,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,0 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų aukštis | 100 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |






