HAPPY
Iespējas:
- Vietu taupošas centrālās dzelzceļa kāpnes ar rotaļīgu dizainu
- Pakāpienus var uzstādīt taisni vai nedaudz nobīdīti
- Pamatnes rāmis izgatavots no izturīga, pulverkrāsota tērauda klasiski melnā krāsā
- Tērauda pakāpieni pieejami melnā un pelēkā krāsā
- Maksimālais grīdas augstums: 298 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 700,00 € through 1.000,00 €
Apraksts:
Minka Happy centrālās stila kāpnes ir ideāls risinājums tiem, kas meklē kompaktas un stilīgas kāpnes. Tas apvieno mūsdienīgu dizainu ar augstu funkcionalitāti un, pateicoties elastībai, to var lieliski pielāgot jūsu individuālajām prasībām.
Elastīgs dizains:
Īpašs Happy centrālo sliežu kāpņu akcents ir iespēja uzstādīt pakāpienus divos variantos: taisni vai nedaudz nobīdīti. Šī iespēja piešķir kāpnēm ne tikai modernu, bet arī rotaļīgu izskatu, kas lieliski atbilst mūsdienu dzīves stilam. Pamatkonstrukcija ir izgatavota no izturīga, pulverkrāsota tērauda klasiski melnā krāsā. Tērauda pakāpieni ir pieejami melnā un pelēkā krāsā.
Ilgtspējīga izmantošana:
Happy centrālās kāpnes tika izstrādātas, domājot ne tikai par dizainu, bet arī par izturību. Izmantotais pulverkrāsotais tērauds aizsargā pret koroziju un nodrošina ilgu kalpošanas laiku pat ikdienas lietošanas laikā. Pateicoties izturīgajiem materiāliem un mūžīgajai krāsu gammai, kāpnes paliks mūsdienīgas un pievilcīgas vēl vairākus gadus.
Ar vietu taupošu dizainu Happy centrālās dzelzceļa kāpnes ļauj efektīvi izmantot telpu un vienlaikus piedāvā iespēju pielāgot dzīvojamo telpu. Tāpēc tas ir ilgtspējīgs ieguldījums funkcionalitātē un estētikā.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Taisni |
| Material Stufen | Tērauds |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds melnā krāsā |
| Centra spārns | Pulverkrāsots tērauds melnā krāsā |
| Margas | Melns pulverkrāsots alumīnijs |
| Farbe Konstruktion | Melns, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 soļi līdz 275 cm, 12 soļi līdz 298 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 298 cm |
| Deckenöffnung | 140 x 60 cm |
| Treppengeländer | Divpusējs, Vienpusējs |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 19,0-23,0 cm |
| Veiktspējas dziļums | 12,0-18,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Soļa spēks | 3,0 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu augstums | 100 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |






