VENEZIA SMART
Eigenschappen:
- Italiaanse flair voor jouw persoonlijke woonsituatie
- De combinatie van platte houten treden en gebogen lagere akkoorden zorgt voor een dynamische uitstraling
- Een bijzonder grote selectie houtvarianten: beuk, walnoot, eik en wit
- Poedergecoate metalen onderdelen in zwart, grijs of wit
- Comfortabele PVC-handleuning
- Verkrijgbaar in vier diameters: 100, 120, 140 en 160 cm
- Maximale vloerhoogte: 352,5 cm
Merk: Minka (AT)
Bezorgtijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 1.300,00 € tot 2.300,00 €
Beschrijving:
De Venezia Smart wenteltrap brengt de lichte Italiaanse flair rechtstreeks naar uw huis. De combinatie van platte houten treden en gebogen onderste koorden maakt de trap dynamisch en modern. Dankzij het brede scala aan houtsoorten en metaalkleuren past de Venezia Smart perfect bij een breed scala aan meubelstijlen. Vanwege de PVC-handrail is de Venezia Smart de ideale keuze voor wie een prettige uitstraling en een iets lagere prijs waardeert.
Flexibel ontwerp:
De Venezia Smart wordt gekenmerkt door een grote verscheidenheid aan varianten. Zowel de treden als de metalen onderdelen kunnen worden afgestemd op kleur. Je kunt kiezen uit beuk, walnoot, eik en wit voor het hout en zwart, grijs en wit voor de metalen onderdelen en de leuning. De leuning van de Venezia Smart is gemaakt van hoogwaardige PVC-constructie die comfortabel in de hand ligt. Deze wenteltrap is verkrijgbaar in een diameter van 100, 120, 140 of 160 cm.
Duurzaam gebruik:
Met poedergecoate stalen metalen onderdelen en roestvrijstalen onderste koorden is de Venezia Smart zeer bestand tegen schokken en krassen. Met behulp van een verflaag worden de stappen visueel en kwalitatief nog verder verbeterd. Op deze manier zorgt Minka voor een lange levensduur van de trap, wat niet alleen positief is voor u, maar ook voor het milieu.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Links en rechts opgerold |
| Material Stufen | Beuk, Beuk – Walnoot, Beuk – Wit, Eik |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Spindel buis | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Lagere akkoorden | Roestvrij Staal |
| Leuning | PVC-grijs, zwart of wit |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Durchmesser | 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden + platform tot 305,5 cm, 13 treden + platform tot 329 cm, 14 treden + platform tot 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Plafondopening | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Hellingshoogte per stap | 19,0 – 23,5 cm |
| Diepte van de uitvoering | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Rotatiehoek per trap | 30,2°, 26,2°, 22,2° |
| Perronbreedte | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Spildiameter | 10,8 cm |
| Handleuningdiameter | 4 cm |
| Diameter van de relingstang | 2,2 cm |
| Relinghoogte | 100 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |
Technische documentatie
Konfigurationen_Venezia-Spiral_100 cm
Konfigurationen_Venezia-Spiral_120 cm
Konfigurationen_Venezia-Spiral_140 cm






