PORTOFINO
Eigenschappen:
- Elegante metalen trap met vlakke treden voor binnengebruik
- Stabiele steigers en paalhekken zorgen voor een aangename klim
- Geen risico op uitglijden door licht ruwe stappen
- Metaal poedergecoat in zwart, grijs of wit
- De leuning van hoogwaardige PVC zorgt voor een aangenaam gevoel
- Verkrijgbaar in drie diameters: 120, 140 of 160 cm
- Maximale kamerhoogte: 346,5 cm
Merk: Minka (AT)
Stapbreedte: 60 – 90 cm
Levertijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 1.600,00 € tot 2.600,00 €
Beschrijving:
De metalen wenteltrap van Portofino combineert elegant elegantie en stabiliteit. Hoewel hun treden vlak zijn, zijn ze gemaakt van poedergecoat staal en daardoor extreem stevig. Omdat de profieloppervlakken licht ruw zijn, is er geen risico op uitglijden bij het beklimmen van trappen. Maar de 1 meter hoge paalleuning en de leuning van hoogwaardige PVC zorgen er ook voor dat alle bewoners veilig op en neer kunnen komen.
Flexibel ontwerp:
Dit model is verkrijgbaar in drie verschillende diameters: 120, 140 of 160 cm. Dit maakt het geschikt voor zowel krappere ruimtes als meer ruimte. Maar de Portofino laat ook niets te wensen over qua kleur: als je een contrast wilt creëren in de woonkamer, kun je het beste de kleur zwart kiezen. Aan de andere kant passen de grijs-witte kleurvarianten wat discreter in de kamer.
Duurzaam gebruik:
Dankzij de hoogwaardige poedercoating van alle metalen onderdelen is de Portofino bestand tegen krassen, slijtage en andere invloeden. Daarnaast zorgt de constructie van stevig staal voor een hoge laadcapaciteit en gebruiksduur. Zodat je lang van je trap kunt genieten.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Links en rechts opgerold |
| Material Stufen | Staal |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Spindel buis | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Leuning | PVC-grijs, zwart of wit |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden + platform tot 300,3 cm, 13 treden + platform tot 323,4 cm, 14 treden + platform tot 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Plafondopening | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Hellingshoogte per stap | 210-231 mm |
| Diepte van de uitvoering | 21 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Rotatiehoek per trap | 29°, 25°, 22° |
| Perronbreedte | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Stap Sterkte | 12 mm |
| Spildiameter | 10,8 cm |
| Handleuningdiameter | 4 cm |
| Diameter van de relingstang | 2,2 cm |
| Relinghoogte | 100 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |
Technische documentatie
Einbauanleitung_PortofinoKonfigurationen_Milano-Portofino_120 cm
Konfigurationen_Milano-Portofino_140 cm






