PORTOFINO
Właściwości:
- Eleganckie metalowe schody z płaskimi stopniami przeznaczone do użytku wewnętrznego
- Stabilne rusztowania i balustrady na słupach umożliwiają przyjemne wejście
- Nie było ryzyka poślizgnięcia dzięki lekko szorstkim krokom
- Metalowe powłokowanie proszkowe na czarno, szare lub białe
- Poręcz wykonana z wysokiej jakości PVC zapewnia przyjemne odczucie
- Dostępne w trzech średnicach: 120, 140 lub 160 cm
- Maksymalna wysokość pomieszczenia: 346,5 cm
Marka: Minka (AT)
Szerokość kroku: 60 – 90 cm
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.600,00 € do 2.600,00 €
Opis:
Metalowe spiralne schody Portofino zręcznie łączą elegancję i stabilność. Chociaż ich stopnie są płaskie, wykonane są ze stali pomalowanej proszkowo, dzięki czemu są niezwykle odporne. Ponieważ powierzchnie bieżnika są lekko szorstkie, nie ma ryzyka poślizgnięcia się podczas wchodzenia po schodach. Jednak poręcz na słupie o wysokości 1 m oraz poręcz wykonana z wysokiej jakości PVC zapewniają również bezpieczne wejście i zejście wszystkim mieszkańcom.
Elastyczny projekt:
Model ten dostępny jest w trzech różnych średnicach: 120, 140 lub 160 cm. Dzięki temu nadaje się zarówno do ciasnych przestrzeni, jak i większej przestrzeni. Jednak Portofino nie pozostawia też nic do życzenia, jeśli chodzi o kolor: jeśli chcesz uzyskać kontrast w części dziennej, najlepiej wybrać kolor. Z drugiej strony, szare i białe warianty kolorów bardziej dyskretnie wtapiają się w pomieszczenie.
Zrównoważone wykorzystanie:
Dzięki wysokiej jakości powłokom proszkowym wszystkich metalowych części, Portofino jest odporne na zarysowania, ścieranie i inne wpływy. Ponadto konstrukcja wykonana ze solidnej stali zapewnia wysoką nośność i żywotność. Dzięki temu możesz cieszyć się schodami przez długi czas.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | Lewo i prawo skręcone |
| Material Stufen | Stal |
| Pręty poręczowe | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Rura wrzeciona | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Poręcz | PVC szary, lub biały |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni + platforma do 300,3 cm, 13 kroków + platforma do 323,4 cm, 14 stopni + platforma do 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Otwór sufitowy | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 210-231 mm |
| Głębokość wydajności | 21 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Kąt obrotu na stopień | 29°, 25°, 22° |
| Szerokość peronu | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Siła kroku | 12 mm |
| Średnica wrzeciona | 10,8 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Średnica drążka balustrady | 2,2 cm |
| Wysokość balustrady | 100 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Dokumentacja techniczna
Einbauanleitung_PortofinoKonfigurationen_Milano-Portofino_120 cm
Konfigurationen_Milano-Portofino_140 cm






