PORTOFINO
Vlastnosti:
- Elegantní kovové schodiště s plochými stupni pro vnitřní použití
- Stabilní lešení a tyčové zábradlí umožňují příjemný výstup
- Žádné riziko uklouznutí díky mírně zdrsněným schodům
- Kov s práškovým nástřikem v černé, šedé nebo bílé barvě
- Madlo vyrobené z vysoce kvalitního PVC zajišťuje příjemný pocit
- K dispozici ve třech průměrech: 120, 140 nebo 160 cm
- Maximální výška místnosti: 346,5 cm
Značka: Minka (AT)
Šířka schodu: 60 – 90 cm
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 1.600,00 € až 2.600,00 €
Popis:
Kovové točité schodiště Portofino umně kombinuje eleganci a stabilitu. Jejich schůdky jsou sice ploché, ale jsou vyrobeny z oceli s práškovým nástřikem, a proto jsou extrémně odolné. Vzhledem k tomu, že nášlapné plochy jsou mírně zdrsněné, nehrozí nebezpečí uklouznutí při chůzi po schodech. Ale 1 m vysoké tyčové zábradlí a zábradlí z vysoce kvalitního PVC také zajišťují, že všichni obyvatelé mohou bezpečně vystoupat a sestoupit.
Flexibilní design:
Tento model je k dispozici ve třech různých průměrech: 120, 140 nebo 160 cm. Díky tomu je vhodný jak do stísněných prostor, tak do většího prostoru. Portofino však nenechává nic náhodě, pokud jde o barvu: Pokud chcete v obývacím prostoru vytvořit kontrast, je nejlepší zvolit černou barvu. Na druhou stranu varianty šedé a bílé barvy poněkud diskrétněji splývají s prostorem.
Udržitelné používání:
Díky kvalitnímu práškovému lakování všech kovových částí je Portofino odolné vůči poškrábání, oděru a dalším vlivům. Konstrukce z robustní oceli navíc zajišťuje vysokou nosnost a životnost. Ze schodiště si tak můžete užívat po dlouhou dobu.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Levý a pravý stočený |
| Material Stufen | Ocel |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Vřetenová trubka | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Zábradlí | PVC šedá, černá nebo bílá |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodů + plošina až do 300,3 cm, 13 schodů + plošina do 323,4 cm, 14 schodů + plošina až do 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Stropní otvor | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 210-231 mm |
| Hloubka výkonu | 21 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Úhel natočení na stupeň | 29°, 25°, 22° |
| Šířka plošiny | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Síla kroku | 12 mm |
| Průměr vřetena | 10,8 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Průměr tyče zábradlí | 2,2 cm |
| Výška zábradlí | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentace
Einbauanleitung_PortofinoKonfigurationen_Milano-Portofino_120 cm
Konfigurationen_Milano–Portofino_140 cm






