NIZZA
Omadused:
- Täiuslik kombinatsioon välimusest ja funktsioonist
- Saab paigaldada sirgelt või veidi pöörata vasakule või paremale
- Pöögi- või pähklipuust kaarduvad trepid näevad välja
- Pulbervärvitud metallosad on saadaval mustana, hallina või valgena
- PVC-st käsipuu võimaldab meeldivat tõusu
- Maksimaalne põrandakõrgus: 316,4 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2-3 nädalat
Price range: 800,00 € through 1.200,00 €
Kirjeldus:
Nizza keskne rööbastrepp Minkast on täiuslikult ühendatud välimuse ja funktsiooniga. Massiivsed puidust astmed koos diskreetsete metalltugedega loovad erakordse, kuid samas lihtsa välimuse. Treppide kaardus kuju on mitte ainult visuaalne esiletõste, vaid võimaldab ka järsemat paigaldust. See tähendab, et Nizza ruumisäästlik trepp sobib ka väga kitsastesse ruumidesse.
Paindlik disain:
Nizza ruumisäästlikku treppi iseloomustavad paindlikud paigaldusvõimalused. Võid ehitada trepid kas sirgelt või teha kerge pöörde vasakule või paremale. Kuid on ka mitmeid värvivalikuid: Nizza astmed on valmistatud pöögipuust, mida saab kas ainult lakkida või tumedama pähkli tooniga värvida. PVC-st metallosad ja käsipuu võivad sobida musta, halli või valge pulbrivärviga.
Jätkusuutlik kasutamine:
Nagu kõik Minka trepid, paistab ka Nizza silma vastupidavate materjalidega. Metallosad on valmistatud pulbervärvitud terasest, käsipuu alumised asud roostevabast terasest. Trepiastmete puit pärineb Euroopa tootjatelt, mis tunnistab mitte ainult kvaliteeti ja ohutust, vaid ka jätkusuutlikku mõtlemist.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Otse |
| Material Stufen | Pöök, Pöök – pähkel |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Kesksparring | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Madalamad akordid | Roostevaba teras |
| Käsipuu | PVC hall, must või valge |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Valge |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 astet kuni 293,8 cm, 13 astet kuni 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Kahepoolne, Ühepoolne |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 17,2–22,6 cm |
| Esituse sügavus | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Sammu tugevus | 3,5 cm |
| Piirde kõrgus | 90 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |







