NIZZA
Kellékek:
- A megjelenés és a funkció tökéletes kombinációja
- Egyenesen vagy kissé balra vagy jobbra forgatható
- Ívelt lépcsők bükk vagy dió megjelenésből
- Porszórt fém alkatrészek fekete, szürke vagy fehér színben kaphatók
- A PVC-ből készült kapaszkodó kellemes emelkedést tesz lehetővé
- Maximális padlómagasság: 316,4 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 800,00 € - 1.200,00 €
Leírás:
A Minka központi sínlépcsője tökéletes kombinációval rendelkezik a megjelenésnek és a funkciónak. A masszív fa lépcsők és a diszkrét fém tartók rendkívüli, de egyben egyszerű megjelenést teremtenek. A lépcsők ívelt formája nemcsak vizuális kiemelés, hanem meredekebb telepítést is lehetővé tesz. Ez azt jelenti, hogy a Nizza helytakarékos lépcső nagyon szűk terekre is alkalmas.
Rugalmas kialakítás:
A Nizza helytakarékos lépcsőházat rugalmas beépítési lehetőségek jellemzik. A lépcsőt egyenesen vagy enyhe balra vagy jobbra fordulva építheti meg. De a szín tekintetében is több lehetőség van: A Nizza lépcsői bükkfából készülnek, amely vagy csak lakkozható, vagy sötétebb diófa megjelenésre pácolható. A PVC-ből készült fém alkatrészek és kapaszkodó fekete, szürke vagy fehér színű porszórással festhető.
Fenntartható használat:
Mint minden Minka lépcső, a Nizza is robusztus anyagokkal rendelkezik. A fém alkatrészek porszórt acélból, a korlát alsó húrjai rozsdamentes acélból készülnek. A lépcsőfokok fája európai termelőktől származik, ami nemcsak a minőségről és a biztonságról, hanem a fenntartható gondolkodásról is tanúskodik.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Egyenes |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Középső szár | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Alsó akkordok | Rozsdamentes acél |
| Korlát | PVC szürke, fekete vagy fehér színben |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcsőfok 293,8 cm-ig, 13 lépcső 316,4 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Egyoldalú, Kétoldalú |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 17,2-22,6 cm |
| A teljesítmény mélysége | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Korlát magassága | 90 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |







