NIZZA
Vlastnosti:
- Dokonalá kombinácia vzhľadu a funkcie
- Možno namontovať rovno alebo mierne otočiť doľava alebo doprava
- Zakrivené schody z bukového alebo orechového vzhľadu
- Kovové diely s práškovým nástrekom dostupné v čiernej, šedej alebo bielej farbe
- Zábradlie z PVC umožňuje príjemný výstup
- Maximálna výška podlahy: 316,4 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 800,00 € through 1.200,00 €
Popis:
Centrálne schodisko Nizza z Minky má dokonalú kombináciu vzhľadu a funkcie. Masívne drevené schody spolu s nenápadnými kovovými podperami vytvárajú výnimočný, no zároveň jednoduchý vzhľad. Zakrivený tvar schodov nie je len vizuálnym efektom, ale umožňuje aj strmšiu inštaláciu. To znamená, že schodisko Nizza, ktoré šetrí priestor, je vhodné aj pre veľmi úzke priestory.
Flexibilný dizajn:
Priestorovo úsporné schodisko Nizza sa vyznačuje flexibilnými možnosťami inštalácie. Schody môžete postaviť buď rovno, alebo miernym otočením doľava alebo doprava. Existuje však aj niekoľko farebných možností: Schody Nizza sú vyrobené z bukového dreva, ktoré je možné buď len lakovať, alebo moreť do tmavšieho orechového vzhľadu. Kovové časti a zábradlie z PVC môžu byť práškovo lakované v čiernej, šedej alebo bielej farbe.
Udržateľné používanie:
Rovnako ako všetky schody Minka, aj Nizza boduje robustnými materiálmi. Kovové časti sú vyrobené z ocele s práškovým nástrekom, spodné pásy zábradlia sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Drevo schodových stupňov pochádza od európskych výrobcov, čo svedčí nielen o kvalite a bezpečnosti, ale aj o udržateľnom myslení.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Poprava | Rovný |
| Material Stufen | Buk, Buk – Orech |
| Tyče zábradlia | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Stredový nosník | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Dolné akordy | Nehrdzavejúca oceľ |
| Zábradlie | PVC v sivej, čiernej alebo bielej farbe |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov až do 293,8 cm, 13 schodov až do 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Bilaterálny, Jednostranný |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Výška sklonu na krok | 17,2-22,6 cm |
| Hĺbka výkonu | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Sila kroku | 3,5 cm |
| Výška zábradlia | 90 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |







