QUATRO
Kellékek:
- Innovatív és modern dizájn ipari elegánsan
- Markáns fém alkatrészek finoman ívelt fa lépcsőkkel kombinálva
- Kiváló minőségű lakkozott fa bükkfából vagy diófára pácolt bükkfából
- Porszórt fém alkatrészek fekete, szürke vagy fehér színben
- Korlát lakkozott valódi fából
- Maximális padlómagasság: 321 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.050,00 € - 1.550,00 €
Leírás:
A Minka Quatro helytakarékosságot hozó lépcsője innovatív ipari stílusú dizájnjával lenyűgöz. Feltűnő fém alkatrészek és finoman ívelt fa lépcsők alkotják a Quatro helytakarékos lépcsőház modern megjelenését. A masszív, valódi fából készült korlát kényelmesen elhelyezkedik a kézben, és igazi örömet okoz a lépcsőkelők.
Rugalmas kialakítás:
Mint minden Minka lépcső, a Quatro is rugalmasan igazítható az Ön igényeihez. A lépcsők és a kapaszkodó fájához választhat a bükk vagy a kissé sötétebb dió megjelenés között. A fém alkatrészek vagy feltűnő feketék, vagy diszkrétebb szürkék vagy fehérek. Ez lehetővé teszi, hogy egyedi megjelenést hozzon létre kívánságai szerint.
Fenntartható használat:
A Quatro helytakarékos lépcső fája kiváló minőségű lakkozott felülettel rendelkezik – ez enyhe fényt és hosszú élettartamot biztosít. Saját porfestő részlegével a Minka biztosítja a fém alkatrészek kiváló minőségű felületét. A Minka lépcsők minden anyaga Európából származik, és magas szintű fenntarthatóság jellemzi őket.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Egyenes |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Középső szár | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Alsó akkordok | Rozsdamentes acél |
| Korlát | Lakkozott bükk vagy pácolt bükk dión |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 lépcső 298 cm-ig, 14 lépcső 321 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 321 cm |
| Treppengeländer | Egyoldalú, Kétoldalú |
| Deckenöffnung | 167,5 x 65 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 19,0-23,0 cm |
| A teljesítmény mélysége | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Korlát magassága | 90 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlátrúd átmérője | 2,2 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |



























