QUATRO
Funkcijos:
- Novatoriškas ir modernus dizainas industriniame prašmatniame stiliuje
- Ryškios metalinės dalys kartu su švelniai išlenktais mediniais laipteliais
- Aukštos kokybės lakuota buko arba buko mediena, dažyta ant riešutmedžio
- Milteliniu būdu dažytos metalinės dalys juodos, pilkos arba baltos spalvos
- Turėklai pagaminti iš lakuotos tikros medienos
- Maksimalus grindų aukštis: 321 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.050,00 € through 1.550,00 €
apibūdinimas:
Erdvę taupantys „Minka” laiptai „Quatro” stebina novatorišku pramoninio prašmatnumo dizainu. Įspūdingos metalinės dalys kartu su švelniai išlenktais mediniais laipteliais sukuria modernią erdvę taupančių „Quatro” laiptų išvaizdą. Turėklai, pagaminti iš tikro medžio masyvo, patogiai įsitaiso rankoje ir leidžia lipti laiptais tikru malonumu.
Lankstus dizainas:
Kaip ir visus Minka laiptus, Quatro galima lanksčiai pritaikyti jūsų poreikiams. Laiptelių ir turėklų medienai galite rinktis buką arba šiek tiek tamsesnę riešutmedžio išvaizdą. Metalinės dalys yra ryškios juodos arba diskretiškesnės pilkos arba baltos spalvos. Tai leidžia sukurti individualią išvaizdą pagal jūsų norus.
Tvarus naudojimas:
Erdvę taupančių „Quatro” laiptų mediena turi aukštos kokybės lako apdailą – tai užtikrina nedidelį blizgesį ir ilgą tarnavimo laiką. Turėdama savo miltelinio dažymo skyrių, „Minka” užtikrina aukštos kokybės metalinių dalių apdailą. Visos „Minka” laiptų medžiagos yra iš Europos ir pasižymi aukštu tvarumo lygiu.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Tiesus |
| Material Stufen | Bukas, Bukas – graikinis riešutas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Centrinis sparnas | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Apatiniai akordai | Nerūdijantis plienas |
| Turėklai | Lakuotas bukas arba beicuotas bukas ant graikinio riešuto |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 žingsnių iki 298 cm, 14 žingsnių iki 321 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 321 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Deckenöffnung | 167,5 x 65 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 19,0-23,0 cm |
| Našumo gylis | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Turėklų aukštis | 90 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų strypo skersmuo | 2,2 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |



























