SPIRAL SMART
Kellékek:
- A masszív fa lépcsőknek és a biztonságos oszlopkorlátoknak köszönhetően különösen alkalmas családok számára
- A lépcsők négy változatban kaphatók: bükk, dió, tölgy és fehér
- Fekete, szürke vagy fehér színű porszórt fém alkatrészek
- Kapaszkodó kiváló minőségű PVC-ből
- Négy átmérő: 100, 120, 140 és 160 cm
- Maximális padlómagasság: 352,5 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.300,00 € - 2.300,00 €
Leírás:
Egyszerű formájával igazi mindenoldalú, és kényelmesen illeszkedik bármilyen szobaképbe. A Spiral Smart különösen alkalmas gyermekekkel és háziállatokkal rendelkező családoknak – a masszív fa lépcsők és a szoros elhelyezett korlátrudak révén biztonságos fel- és leszállást tesz lehetővé az egész család számára.
Rugalmas kialakítás:
A Spiral Smart csigalépcső négy különböző méretben érhető el. A átmérője lehet 100, 120, 140 vagy 160 cm. Ugyanakkor a Spiral Smart vizuálisan is széles választékot kínál. A lépcsők tölgyfából vagy bükkfából készülnek. A bükklépcsők sötétebb diószínű vagy fehér színben is elérhetők. A lépcső fém részei és a korlát kiváló minőségű PVC-ből választhatók fekete, szürke vagy fehér színben. Így a lépcsődet külön összeállíthatod, hogy tökéletesen illeszkedjen a bútorstílusodhoz.
Fenntartható használat:
Az összes Minka lépcső lépcsőjének fája európai erdőkből származik, és a többi alkatrésszel együtt Ausztriában csomagolják. A fém elemek kiváló minőségű Minka porbevonattal vannak kialakítva, ezért rendkívül ellenállóak a karcolásokkal és egyéb kopásokkal szemben. Így biztos lehet benne, hogy sokáig élvezni fogja a Spiral Smart csigalépcsőt.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Balra és jobbra tekercselt |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió, Bükk – Fehér, Tölgy |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Orsócső | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Korlát | PVC szürke, fekete vagy fehér |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Durchmesser | 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcső + platform 305,5 cm-ig, 13 lépcső + platform 329 cm-ig, 14 lépcső + platform 352,5 cm-ig |
| Maximális padlómagasság | Akár 352,5 cm-ig |
| Mennyezeti nyílás | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 19,0 – 23,5 cm |
| A teljesítmény mélysége | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Forgási szög fokozatonként | 30,2°, 26,2°, 22,2° |
| Platform szélessége | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Orsó átmérője | 10,8 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlátrúd átmérője | 2,2 cm |
| Korlát magassága | 100 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |
Műszaki dokumentáció
Konfiguration_Venezia-Spiral_100 cm
Konfiguration_Venezia-Spiral_120 cm
Konfiguration_Venezia-Spiral_140 cm






