STYLE
Iespējas:
- Taisnas vietu taupošas kāpnes ar pakāpieniem un margām no masīvkoka
- Mūsdienīgs un vienkāršs izskats, kas atbilst jebkuram mēbeļu stilam
- Masīvkoka pakāpieni dižskābaržā vai iekrāsoti tumšākā valrieksta izskatā
- Metāla detaļas pulverkrāsotas melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Maksimālais grīdas augstums: 327,6 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.100,00 € through 1.600,00 €
Apraksts:
Stila taisnās telpu taupošās kāpnes pārsteidz ar augstas kvalitātes pakāpieniem un atbilstošām masīvkoka margām. Tie ne tikai jūtas ērti, bet arī nodrošina drošu pacelšanos un nolaišanos. Kopā ar tērauda elementiem un margām ar nerūsējošā tērauda sijām rezultāts ir mūsdienīgs un lineārs izskats, kas papildina jebkuru mēbeļu stilu.
Elastīgs dizains:
Stila telpu taupošo kāpņu pakāpieni ir pieejami divos dažādos koka toņos: dižskābarža un valrieksta. Metāla detaļas ir pārklātas ar smalki teksturētu pulvera pārklājumu, un tās var pasūtīt melnā, pelēkā vai baltā krāsā. Tas ļauj apvienot koka un metāla elementus pēc vēlēšanās un radīt individuālu izskatu jūsu mājoklim.
Ilgtspējīga izmantošana:
Stila centrālās dzelzceļa kāpņu taisnās kāpnes ne tikai jūtas kvalitatīvi, bet arī ir ļoti patīkami staigāt. Pateicoties stabilai konstrukcijai un izturīgu materiālu izmantošanai, kāpšana pa kāpnēm būs īsts prieks, un jūs nevēlēsieties iztikt bez šīm kāpnēm.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Taisni |
| Material Stufen | Dižskābardis, Dižskābardis – valrieksts |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Centra spārns | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Apakšējie akordi | Nerūsējošais tērauds |
| Margas | Lakots dižskābardis vai beicēts un lakots dižskābardis līdz valriekstam |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 soļi līdz 304,2 cm, 13 soļi līdz 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Deckenöffnung | 196 x 75 cm |
| Treppengeländer | Divpusējs, Vienpusējs |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 17,2-23,4 cm |
| Veiktspējas dziļums | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Soļa spēks | 3,5 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu augstums | 100 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |
Realizācija
- Realisation Raumspartreppe Style
- Realisation Style
- Realizácia Style Bratislava_4
- Realizácia Style Bratislava_6
- Realizácia Style Bratislava_1
- Style Montované schody
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 7
- Realisation Minka Style
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 6
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 5
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 4
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 2
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 3
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
































































































