MODULARIO MINI
Iespējas:
- Kompakts, stilīgs un pielāgojams risinājums dzīvojamām telpām
- Sānu atbalsta elementu augstuma un dziļuma regulēšana
- Pieejams melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Izturīgs un izturīgs, pateicoties pulverkrāsotai virsmai – ideāli piemērots ikdienas lietošanai
- Maksimālais grīdas augstums: 300 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
1.200,00 €
Apraksts:
Modulario Mini ir ideāla izvēle tiem, kas meklē kompaktu, stilīgu un pielāgojamu risinājumu savām dzīvojamām telpām. Šīs iekšējās kāpnes, kas izgatavotas no augstas kvalitātes, pulverkrāsota tērauda, iespaidīgā veidā apvieno funkcionalitāti un dizainu.
Elastīgs dizains:
Pateicoties elastīgai sānu atbalsta elementu augstuma un dziļuma regulēšanai, Modulario Mini var optimāli pielāgot jūsu telpas apstākļiem. Neatkarīgi no tā, vai tie ir mazi dzīvokļi vai plaši dzīvokļa līmeņi – šīs kāpnes piedāvā maksimālu daudzpusību un komfortu.
Pieejams melnā, pelēkā un baltā krāsā, Modulario Mini harmoniski iekļaujas dažādos mēbeļu stilos. Skaidrās līnijas un materiālu dizains piešķir Modulario Mini raksturīgo industriālo izskatu. Tas apvieno mūsdienīgu dizainu ar vienkāršu eleganci, kas uzlabo jebkuru interjeru.
Ilgtspējīga izmantošana:
Pulverkrāsotā virsma ne tikai nodrošina elegantu izskatu, bet arī padara kāpnes īpaši izturīgas un izturīgas – ideāli piemērotas ikdienas lietošanai.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Taisni |
| Material Stufen | Tērauds |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Margas | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 soļi līdz 300 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 300 cm |
| Deckenöffnung | 150 x 70 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 18,0-25,0 cm |
| Veiktspējas dziļums | 18,0-20,0 cm |
| Stufenbreite | 56 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 56 cm |
| Soļa spēks | 3,5 cm |
| Margu augstums | 105 cm |
| Margu stieņu izmēri | 3 x 3 cm |
| Margu izmēri | 3,5 x 3,5 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |






