MODULARIO MINI
Funkcijos:
- Kompaktiškas, stilingas ir pritaikomas sprendimas gyvenamosioms patalpoms
- Šoninių atraminių elementų aukščio ir gylio reguliavimas
- Galimos juodos, pilkos arba baltos spalvos
- Tvirtas ir patvarus dėl milteliniu būdu dengto paviršiaus – idealiai tinka kasdieniam naudojimui
- Maksimalus grindų aukštis: 300 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
1.200,00 €
apibūdinimas:
„Modulario Mini” yra puikus pasirinkimas ieškantiems kompaktiško, stilingo ir pritaikomo sprendimo savo gyvenamosioms erdvėms. Šie vidaus laiptai, pagaminti iš aukštos kokybės, milteliniu būdu dengto plieno, įspūdingai sujungia funkcionalumą ir dizainą.
Lankstus dizainas:
Dėl lankstaus šoninių atraminių elementų aukščio ir gylio reguliavimo „Modulario Mini” galima optimaliai pritaikyti prie jūsų kambario sąlygų. Nesvarbu, ar tai būtų maži butai, ar erdvūs maisonette lygiai – šie laiptai siūlo maksimalų universalumą ir komfortą.
Juodos, pilkos ir baltos spalvos „Modulario Mini” harmoningai dera prie skirtingų baldų stilių. Aiškios linijos ir medžiagų dizainas suteikia „Modulario Mini” būdingą pramoninę išvaizdą. Jis sujungia modernų dizainą su paprasta elegancija, kuri pagerina bet kokį interjerą.
Tvarus naudojimas:
Milteliniu būdu dengtas paviršius ne tik suteikia elegantišką išvaizdą, bet ir daro laiptus ypač tvirtus ir ilgaamžius – puikiai tinka kasdieniam naudojimui.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Tiesus |
| Material Stufen | Plienas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 žingsnių iki 300 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 300 cm |
| Deckenöffnung | 150 x 70 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 18,0-25,0 cm |
| Našumo gylis | 18,0-20,0 cm |
| Stufenbreite | 56 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 56 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Turėklų aukštis | 105 cm |
| Turėklų strypų matmenys | 3 x 3 cm |
| Turėklų matmenys | 3,5 x 3,5 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |






