d’OPERA F20 SPALVA
Funkcijos:
- Švarios ir paprastos linijos nesenstančiam dizainui
- Laipteliai pagaminti iš giliai tempiamo lakštinio metalo, prisukami prie tarpiklių, be suvirinimo siūlių
- Turėklai su metaliniais strypais, kaliojo plastiko turėklai, tvirtos nailoninės jungtys
- Tvirtas, patvarus ir lengvai surenkamas
- Milteliniu būdu dengtos karštai cinkuotos metalinės dalys juodos, pilkos, baltos arba bronzos spalvos
- Šeši skersmenys: nuo 110 iki 160 cm
- Maksimalus grindų aukštis: 600 cm
Prekės ženklas: d’OPERA (IT)
Pristatymo laikas: 3-4 savaitės
Price range: 1.800,00 € through 5.200,00 €
Konfigūruojami sraigtiniai laiptai F20
F20 Color yra klasikiniai sraigtiniai laiptai, kurie sujungia estetiką, stabilumą ir paprastą montavimą viename gaminyje – ir už itin patrauklią kainą. Dėl karštai cinkuoto paviršiaus jis yra ypač atsparus oro poveikiui, todėl idealiai tinka naudoti lauke. Visi komponentai sukurti harmoningą bendrą vaizdą, kurį palaiko aukštos kokybės miltelinė danga keturiais spalvų variantais.
Struktūra
Laikančioji konstrukcija susideda iš cilindrinių plieninių segmentų, kurie yra karštai cinkuoti ir po to dažomi. Tarp laiptelių yra reguliuojami flanšai, leidžiantys tiksliai reguliuoti žingsnį. Ši modulinė konstrukcija leidžia lanksčiai prisitaikyti prie skirtingų aukščių ir montavimo situacijų.
Žingsniai
Laipteliai pagaminti iš giliai tempiamo lakštinio plieno, kuris gaminamas be suvirintų siūlių, kad būtų užtikrinta ypač švari išvaizda ir didelis stabilumas.
Varžtiniai tarpikliai užtikrina tikslų išlyginimą. Kiekvieno laiptelio priekinis kraštas yra užbaigtas dviem pakeltų smaigalių eilėmis, kurios sukuria neslystantį paviršių – idealiai tinka naudoti lauke.
Turėklai
Turėklai sudaryti iš metalinių strypų, formuojamo plastikinio turėklo ir tvirtų nailono jungčių.
Visi komponentai yra suderinti spalvomis ir sudaro vizualiai vienodą, modernią liniją. Konstrukcija užtikrina saugumą, stabilumą ir malonų pojūtį.
Paviršiaus apdorojimas
Metalinės dalys pirmiausia yra karštai cinkuotos, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga nuo korozijos. Po to atliekamas aukštos kokybės miltelinis dažymas epoksidinės dervos dažais turimomis pagrindinėmis spalvomis. Šis procesas užtikrina patvarų, oro sąlygoms atsparų paviršių ir tolygią, elegantišką išvaizdą.
| Taikymo sritis | Išorė |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Material Stufen | Plienas |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas šviesiai pilkos, juodos, baltos arba bronzos plienas |
| Material Handlauf | PVC |
| Farbe Konstruktion | Balta, Bronza, Juoda, Šviesiai pilka |
| Durchmesser | 110 cm, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 cm, 160 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 600 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck |
| Našumo gylis | 23,0 – 39,0 cm |
| Platformos plotis | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm, 75 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm |
| Veleno skersmuo | 10,2 cm |
| Turėklų skersmuo | 5 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
Techninė dokumentacija
Realizacijos
- Realisierung F20-Color_Opera
- Realisierung F20-Color_Opera
- Realisierung F20-Color_Opera
- Realisierung F20-Color_Opera


















