JOKER TURN
Funkcijos:
- Vietą taupantys laiptai su 90 laipsnių spirale ir tiesiais laipteliais
- Turėklai su tiesiais strypais ir turėklais iš medžio išvaizdos
- Laipteliai ir turėklai iš natūralaus buko medienos arba buko dažyti tamsesniu riešutmedžio vaizdu
- Milteliniu būdu dažytos metalinės dalys juodos, pilkos arba baltos spalvos
- Maksimalus grindų aukštis: 327,6 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.800,00 € through 2.300,00 €
apibūdinimas:
Joker Turn ketvirčio posūkio erdvę taupantys laiptai meistriškai sujungia metalą ir medį. Stačiakampiai laipteliai leidžia patogiai žengti, o turėklai iš lakuoto medžio masyvo patogiai guli rankoje. Pagrindinis karkasas ir turėklų strypai iš plieno užtikrina reikiamą stabilumą lipant laiptais.
Lankstus dizainas:
„Joker Turn” yra su žingsnių rinkiniu, leidžiančiu jį nustatyti 90 laipsnių posūkiu. Jūs galite laisvai nuspręsti, ar laiptus pasukti į kairę, ar į dešinę. Tačiau taip pat galima rinktis medžio ir metalo spalvas. Laipteliai ir turėklai yra šviesaus buko arba tamsesnio riešutmedžio išvaizdos. Plieninėms dalims galimas juodas, pilkas arba baltas miltelinis dažymas.
Tvarus naudojimas:
Visos „Joker Turn” medžiagos tiekiamos iš Europos ir apdorojamos arba supakuojamos Austrijoje. Priešingai nei „Made-in-China” gaminiai, „Minka” laiptai reiškia aukščiausią kokybę ir tvarumą.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | 1/4 suvyniotas |
| Material Stufen | Bukas, Bukas – graikinis riešutas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Centrinis sparnas | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Lakuotas bukas arba beicuotas ir lakuotas bukas iki graikinio riešuto |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 žingsnių iki 304,2 cm, 13 žingsnių iki 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 17,2-23,4 cm |
| Našumo gylis | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų aukštis | 100 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
























