JOKER TURN
Kenmerken:
- Ruimtebesparende trap met 90 graden spiraal- en rechte treden
- Reling met rechte stangen en handleuning in houten look
- Treden en leuning in natuurlijk beukenhout of beuk, gekleurd op een donkerdere walnootachtige look
- Poedergecoate metalen onderdelen in zwart, grijs of wit
- Maximale vloerhoogte: 327,6 cm
Merk: Minka (AT)
Levertijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 1.800,00 € tot 2.300,00 €
Beschrijving:
De Joker Turn kwartbocht-trap die ruimte bespaart, combineert metaal en hout op vakkundige wijze. De rechthoekige treden zorgen voor een comfortabele stap, terwijl de leuning van gelakt massief hout comfortabel in de hand ligt. Het basisframe en de stalen relingstangen zorgen voor de nodige stabiliteit bij het beklimmen van trappen.
Flexibel ontwerp:
De Joker Turn wordt geleverd met een set stappen waarmee hij met een 90-graden draai kan worden ingesteld. Je bent vrij om te beslissen of de trap naar links of rechts moet worden gedraaid. Maar er is ook een keuze uit hout- en metaalkleuren. De treden en de leuning zijn verkrijgbaar in een lichte beukenstijl of een donkerdere walnootkleurige look. Voor de stalen onderdelen is zwarte, grijze of witte poedercoating mogelijk.
Duurzaam gebruik:
Alle materialen van de Joker Turn worden geleverd uit Europa en verwerkt of verpakt in Oostenrijk. In tegenstelling tot “Made-in-China”-producten staan Minka-trappen voor de hoogste kwaliteit en duurzaamheid.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | 1/4 opgerold |
| Material Stufen | Beuk, Beuk – Walnoot |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Middenbalk | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Leuning | Gelakte beuk of gelakte en gelakte beuk tot walnoot |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden tot 304,2 cm, 13 treden tot 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Enkelzijdig, Tweezijdig |
| Hellingshoogte per stap | 17,2-23,4 cm |
| Diepte van de uitvoering | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Handleuningdiameter | 4 cm |
| Relinghoogte | 100 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |
























