JOKER TURN
Omadused:
- Ruumisäästlik trepp 90-kraadise spiraalse ja sirgete astmetega
- Puit sirgete varraste ja käsipuudega puidust välimus
- Astmed ja käsipuu on valmistatud looduslikust pöögipuust või pöögist, tumedama pähklivärviga tooniga
- Pulbervärvitud metallosad mustas, hallis või valges toonis
- Maksimaalne põranda kõrgus: 327,6 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2-3 nädalat
Price range: 1.800,00 € through 2.300,00 €
Kirjeldus:
Joker Turn veerandpöördega ruumisäästlik trepp ühendab oskuslikult metalli ja puidu. Ristkülikukujulised astmed võimaldavad mugavat sammu, samas kui lakitud täispuidust käsipuu asub mugavalt käes. Põhiraamistik ja terasest käsipuuvardad tagavad vajaliku stabiilsuse treppidel ronimisel.
Paindlik disain:
Jokeri pöördel on sammude komplekt, mis võimaldab seda seadistada 90-kraadise pöördega. Sul on vabadus otsustada, kas trepid pöörata vasakule või paremale. Kuid valikus on ka puidu ja metalli värve. Trepid ja käsipuu on saadaval heleda pöögivärvi või tumedama pähkli toonis. Terasdetailide puhul on võimalik kasutada musta, halli või valget pulbervärvi.
Jätkusuutlik kasutamine:
Kõik Joker Turni materjalid tarnitakse Euroopast ning töödeldakse või pakendatakse Austrias. Erinevalt “Hiinas toodetud” toodetest tähistavad Minka trepid kõrgeimat kvaliteeti ja jätkusuutlikkust.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | 1/4 keerdunud |
| Material Stufen | Pöök, Pöök – pähkel |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Kesksparring | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Käsipuu | Lakitud pöök või peitsitud ja lakitud pöök pähkli |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Valge |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 astet kuni 304,2 cm, 13 astet kuni 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Kahepoolne, Ühepoolne |
| Kalde kõrgus astme kohta | 17,2–23,4 cm |
| Esituse sügavus | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Sammu tugevus | 3,5 cm |
| Käsipuu diameeter | 4 cm |
| Piirde kõrgus | 100 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |
























