JOKER TURN
Funkcje:
- Oszczędnościowe schody z 90-stopniowym spiralnym i prostymi stopniami
- Poręcz z prostymi prętami i poręczą w drewnianym stylu
- Schody i poręcz z naturalnego drewna bukowego lub bukowego, barwione na ciemniejszy orzech
- Metalowe części pokryte powłoką proszkową w kolorze czarnym, szarym lub białym
- Maksymalna wysokość podłogi: 327,6 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.800,00 € do 2.300,00 €
Opis:
Ćwierćobrotowe schody z ćwierćobrotem i oszczędzaniem miejsca umiejętnie łączą metal i drewno. Prostokątne stopnie umożliwiają wygodny krok, a poręcz wykonana z lakierowanego litego drewna wygodnie leży w dłoni. Podstawowa konstrukcja oraz stalowe pręty balustrady zapewniają niezbędną stabilność podczas wspinaczki po schodach.
Elastyczny projekt:
Joker Turn zawiera zestaw kroków, które pozwalają ustawić go o 90 stopni. Masz prawo zdecydować, czy schody powinny być skręcone w lewo czy w prawo. Jest też wybór kolorów drewna i metalu. Schody i poręcz dostępne są w jasnym bukowym lub ciemniejszym orzechowym stylu. Dla części stalowych możliwe jest czarne, szare lub białe powłoki proszkowe.
Zrównoważone wykorzystanie:
Wszystkie materiały Joker Turn są dostarczane z Europy i przetwarzane lub pakowane w Austrii. W przeciwieństwie do produktów „Made-in-China”, schody Minka symbolizują najwyższą jakość i zrównoważony rozwój.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | 1/4 zwinięte |
| Material Stufen | Buk, Buk – orzech włoski |
| Pręty poręczowe | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Środkowy belek | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Poręcz | Lakierowany buk lub bejcowany i lakierowany buk do orzecha |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni do 304,2 cm, 13 stopni do 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Dwustronne, Jednostronne |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 17,2-23,4 cm |
| Głębokość wydajności | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Siła kroku | 3,5 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Wysokość balustrady | 100 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |
























