JOKER TURN 180°
Funkcje:
- Oszczędnościowe schody z litymi drewnianymi stopniami i balustradami z pionowymi prętami
- Dwa zestawy ze specjalnymi krokami umożliwiają montaż z obracaniem o 180°
- Możliwe rodzaje drewna na schody i poręcz: buk lakierowany lub buk bejcowany do orzecha
- Części metalowe malowane proszkowo na czarno, szare lub białe
- Maksymalna wysokość podłogi: 327,6 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.850,00 € do 2.350,00 €
Opis:
Joker Turn o 180° to specjalna odmiana oszczędzających miejsce schodów Joker lub Joker Turn. Wyjątkową cechą tych schodów jest to, że mają dwa zestawy stopni. Pozwalają one na układ z dwoma obrotami o 90°, co oznacza, że zakręt Jokera o 180° jest ogólnie uważany za półspiralne schody.
Elastyczny projekt:
Z jednej strony Joker Turn o 180° jest niezwykle elastyczny w konstrukcji, ponieważ specjalne stopnie spirali można zamontować w dowolnym miejscu. Pozwala to optymalnie korzystać ze schodów w pomieszczeniach kręconych. Z drugiej strony, Joker Turn 180° oferuje także wiele opcji pod względem koloryzmu. Jeśli chodzi o schody i litą drewnianą poręcz, możesz wybrać między bukiem a bukiem bejcowanym na orzechu włoskim. Metalowe części są malowane proszkowo na szary, lub biały kolor, w zależności od Twoich preferencji.
Zrównoważone wykorzystanie:
Jak wszystkie schody Minka, Joker Turn 180° wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Stopnie są pokryte lakierem lub slayerem, co nie tylko wzmacnia je wizualnie, ale także zwiększa ich odporność. Jeśli chodzi o części stalowe, dział powłok proszkowych dba o odpowiedni kolor i ochronę przed korozją oraz zużyciem.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | 1/2 zwinięte |
| Material Stufen | Buk, Buk – orzech włoski |
| Pręty poręczowe | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Środkowy belek | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Poręcz | Lakierowany buk lub bejcowany i lakierowany buk do orzecha |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni do 304,2 cm, 13 stopni do 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Dwustronne, Jednostronne |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 17,2-23,4 cm |
| Głębokość wydajności | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Siła kroku | 3,5 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Wysokość balustrady | 100 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Dokumentacja techniczna
Einbauanleitung_Joker Obróć się o 180°
Konfigurationen_Joker-Turn-180
Datenblatt_Joker techniczne Obróć się o 180°
























