JOKER TURN 180°
Vlastnosti:
- Priestorovo úsporné schodisko so schodmi z masívneho dreva a zábradlím so zvislými tyčami
- Dve súpravy so špeciálnymi schodíkmi umožňujú montáž s otáčaním o 180°
- Možné druhy dreva pre schody a zábradlie: lakovaný buk alebo morený buk až orech
- Kovové diely s práškovým nástrekom v čiernej, sivej alebo bielej farbe
- Maximálna výška podlahy: 327,6 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 1.850,00 € through 2.350,00 €
Popis:
Joker Turn o 180° je špeciálna varianta schodísk šetriacich priestor Joker alebo Joker Turn. Špeciálnou vlastnosťou tohto schodiska je, že má dve sady špeciálnych schodov. Tieto umožňujú nastavenie s dvoma 90° zákrutami, čo znamená, že Jokerov obrat o 180° sa celkovo považuje za polovičné špirálové schodisko.
Flexibilný dizajn:
Na jednej strane je Joker Turn 180° mimoriadne flexibilný v konštrukcii, pretože špeciálne schody pre špirálu je možné namontovať na ktoromkoľvek mieste. To vám umožní optimálne využívať schodisko v kľukatých miestnostiach. Na druhej strane vám Joker Turn 180° ponúka aj veľa možností z hľadiska farebného prevedenia. Pre schody a zábradlie z masívneho dreva si môžete vybrať medzi bukom a bukom moreným na orechu. Kovové časti sú práškovo lakované v šedej, čiernej alebo bielej farbe, v závislosti od vašich preferencií.
Udržateľné používanie:
Rovnako ako všetky schody Minka, aj Joker Turn 180° je vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Schody sú pokryté lakom alebo zabijakom, ktorý ich nielen vizuálne vylepšuje, ale robí aj odolnejšími. Pokiaľ ide o oceľové diely, vlastné oddelenie práškového lakovania zabezpečuje, aby mali správnu farbu a boli chránené pred koróziou a opotrebovaním.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Poprava | 1/2 stočený |
| Material Stufen | Buk, Buk – Orech |
| Tyče zábradlia | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Stredový nosník | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Zábradlie | Lakovaný buk alebo morený a lakovaný buk až orech |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov až do 304,2 cm, 13 schodov až do 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Bilaterálny, Jednostranný |
| Výška sklonu na krok | 17,2-23,4 cm |
| Hĺbka výkonu | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Sila kroku | 3,5 cm |
| Priemer zábradlia | 4 cm |
| Výška zábradlia | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentácia
Einbauanleitung_Joker Otoč sa o 180°
Konfigurationen_Joker-Turn-180
Technické Datenblatt_Joker otočte o 180°
























