JOKER TURN 180°
Značajke:
- Stubište koje štedi prostor s masivnim drvenim stepenicama i ogradama s okomitim šipkama
- Dva seta sa posebnim stepenicama omogućuju sastavljanje s okretanjem od 180°
- Moguće vrste drva za stepenice i rukohvat: lakirana bukva ili obojana bukva do oraha
- Metalni dijelovi premazani prahom u crnoj, sivoj ili bijeloj boji
- Maksimalna visina poda: 327,6 cm
Marka: Minka (AT)
Vrijeme isporuke: 2-3 tjedna
Raspon cijena: od 1.850,00 € do 2.350,00 €
Opis:
Joker Turn 180° je posebna varijanta stepenica koje štede prostor, Joker ili Joker Turn. Posebnost ovog stubišta je što dolazi s dva seta posebnih stepenica. Oni omogućuju postavljanje s dva zavoja od 90°, što znači da se Jokerov zavoj od 180° općenito smatra poluspiralnim stubištem.
Fleksibilan dizajn:
S jedne strane, Joker Turn za 180° izuzetno je fleksibilan u konstrukciji, jer se posebni stepenici spirale mogu montirati na bilo kojoj točki. To vam omogućuje optimalno korištenje stubišta u prostorijama za navijanje. S druge strane, Joker Turn 180° također nudi mnogo izbora u pogledu dizajna boja. Za stepenice i rukohvat od punog drva možete birati između bukve i bukve obojene na orah. Metalni dijelovi su premazani prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji, ovisno o vašim željama.
Održiva upotreba:
Kao i sve Minka stepenice, Joker Turn za 180° izrađene su od najkvalitetnijih materijala. Stepenice su prekrivene lakom ili slayerom, što ih ne samo vizualno pojačava, već ih čini i otpornijima. Kada su u pitanju čelični dijelovi, interni odjel za praškasti premaz osigurava da imaju pravu boju i da su zaštićeni od korozije i trošenja.
| Opseg primjene | Unutrašnjost |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Pogubljenje | 1/2 namotaj |
| Material Stufen | Bukva, Bukva – Orah |
| Šipke za ogradu | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Središnji nosač | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Rukohvat | Lakirana bukva ili obojena i lakirana bukva do oraha |
| Farbe Konstruktion | Bijela, Crna, Siva |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stepenica do 304,2 cm, 13 stepenica do 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Dvostrana, Jednostrana |
| Visina nagiba po stepenici | 17,2-23,4 cm |
| Dubina izvedbe | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Snaga koraka | 3,5 cm |
| Promjer rukohvata | 4 cm |
| Visina ograde | 100 cm |
| Nosivost | 800 kg / stepenice 200 kg / stepenica |
Tehnička dokumentacija
Einbauanleitung_Joker Okreni 180°
Konfigurationen_Joker-Turn-180
Tehnički Datenblatt_Joker Okrenite se za 180°
























