JOKER TURN 180°
Kellékek:
- Helytakarékos lépcső tömörfa lépcsőkkel és korlátokkal függőleges rudakkal
- Két speciális lépcsőkkel ellátott készlet lehetővé teszi a 180°-os elfordítást
- Lehetséges fafajták a lépcsőkhöz és a korláthoz: lakkozott bükk vagy pácolt bükk dióig
- Fekete, szürke vagy fehér színű porszórt fém alkatrészek
- Maximális padlómagasság: 327,6 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.850,00 € - 2.350,00 €
Leírás:
A Joker 180°-os fordulat a helytakarékos lépcsőházak Joker vagy Joker Turn különleges változata. A lépcső különlegessége, hogy két szettet is tartalmaz speciális lépcsőből. Ezek lehetővé teszik két 90°-os fordulatot tartalmazó beállítást, ami azt jelenti, hogy a Joker 180°-os fordulat összességében félig spirállépcsőnek számít.
Rugalmas kialakítás:
Egyrészt a Joker Turn 180° rendkívül rugalmas felépítésű, mivel a spirál speciális lépcsői bármely ponton felszerelhetők. Ez lehetővé teszi a lépcső optimális használatát kanyargós helyiségekben. Másrészt a Joker Turn 180° számos választási lehetőséget kínál a színtervezés terén is. A lépcsőkhöz és a tömörfa kapaszkodóhoz bükk és diófára pácolt bükk közül választhat. A fém alkatrészek porszórt színűek szürke, fekete vagy fehér színben, az Ön preferenciáitól függően.
Fenntartható használat:
Mint minden Minka lépcső, a Joker Turn 180° is a legjobb minőségű anyagokból készül. A lépcsőket lakk vagy gyilkos borítja, ami nemcsak vizuálisan javítja őket, hanem ellenállóbbá is teszi őket. Ha acél alkatrészekről van szó, a házon belüli porfestő részleg gondoskodik arról, hogy azok megfelelő színűek legyenek, és védettek legyenek a korróziótól és a kopástól.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | 1/2 tekercsel |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Középső szár | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Korlát | Lakkozott bükk vagy pácolt és lakkozott bükk diótól dióig |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcső 304,2 cm-ig, 13 lépcső 327,6 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Egyoldalú, Kétoldalú |
| Lejtési magasság lépésenként | 17,2-23,4 cm |
| A teljesítmény mélysége | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlát magassága | 100 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |
Műszaki dokumentáció
-os fordulatotKonfigurationen_Joker-180-as
kanyargóTechnikai Datenblatt_Joker 180°-os fordulat
























