JOKER TURN 180°
Funkcijos:
- Vietą taupantys laiptai su medžio masyvo laipteliais ir turėklais su vertikaliais strypais
- Du rinkiniai su specialiais laipteliais leidžia surinkti 180° pasukimu
- Galimos medienos rūšys laipteliams ir turėklams: lakuotas bukas arba beicuotas bukas iki riešutmedžio
- Metalinės dalys, dažytos milteliniu būdu juoda, pilka arba balta spalva
- Maksimalus grindų aukštis: 327,6 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.850,00 € through 2.350,00 €
apibūdinimas:
„Joker Turn 180°” yra specialus vietą taupančių laiptų „Joker” arba „Joker Turn” variantas. Ypatingas dalykas apie šiuos laiptus yra tai, kad jie ateina su dviem specialių laiptelių rinkiniais. Tai leidžia nustatyti du 90° posūkius, o tai reiškia, kad Joker Turn 180° apskritai laikomas pusiau spiraliniais laiptais.
Lankstus dizainas:
Viena vertus, „Joker Turn 180°” konstrukcija yra itin lanksti, nes specialius spiralės laiptelius galima montuoti bet kuriame taške. Tai leidžia optimaliai naudoti laiptus vingiuotose patalpose. Kita vertus, „Joker Turn 180°” taip pat siūlo daugybę spalvų dizaino pasirinkimų. Laipteliams ir medžio masyvo turėklams galite rinktis buką ir buką, dažytą ant riešutmedžio. Metalinės dalys dažomos milteliniu būdu pilka, juoda arba balta spalva, priklausomai nuo jūsų pageidavimų.
Tvarus naudojimas:
Kaip ir visi Minka laiptai, Joker Turn 180° yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Laipteliai yra padengti laku arba slayeriu, kuris ne tik vizualiai juos sustiprina, bet ir daro atsparesnius. Kalbant apie plienines dalis, vidinis miltelinio dažymo skyrius užtikrina, kad jos būtų tinkamos spalvos ir apsaugotos nuo korozijos ir nusidėvėjimo.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | 1/2 suvyniotas |
| Material Stufen | Bukas, Bukas – graikinis riešutas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Centrinis sparnas | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Lakuotas bukas arba beicuotas ir lakuotas bukas iki graikinio riešuto |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 žingsnių iki 304,2 cm, 13 žingsnių iki 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 17,2-23,4 cm |
| Našumo gylis | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų aukštis | 100 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
Techninė dokumentacija
Einbauanleitung_Joker Pasukite 180°
Konfigurationen_Joker-Posūkis-180
Techniniai Datenblatt_Joker pasukti 180°
























