JOKER
Funkcijos:
- Praktiški vietą taupantys linijinės išvaizdos laiptai
- Mediniai laipteliai šviesiai buko arba tamsaus riešutmedžio išvaizda
- Stulpų turėklai su turėklais iš medžio masyvo, kad atitiktų laiptelius
- Metalinės dalys, dažytos milteliniu būdu juoda, pilka arba balta spalva
- Maksimalus grindų aukštis: 327,6 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.750,00 € through 2.250,00 €
apibūdinimas:
Paprasti ir praktiški – šiais žodžiais galėtumėte apibūdinti vietą taupančius Joker laiptus. Tiesūs mediniai laipteliai yra itin stabilūs ir pasižymi dideliu protektoriaus plotu. Turėklai su turėklais iš lakuoto medžio masyvo užtikrina komfortą ir reikiamą saugumą lipant laiptais. Dėl to Džokeris taip pat yra idealus pasirinkimas šeimoms su vaikais ar augintiniais.
Lankstus dizainas:
Kaip ir visus „Minka” sistemos laiptus, juokdarius taip pat galite individualizuoti pagal savo individualias idėjas. Galite pasirinkti tiek medžio toną, tiek metalo spalvą iš kelių variantų. Laipteliams galima rinktis šviesią buko medieną arba tamsesnę riešutmedžio išvaizdą. Metalas gali būti milteliniu būdu dažytas juoda, pilka arba balta spalva.
Vietą taupantys „Joker” laiptai yra tiesūs, tačiau juos taip pat galima įsigyti kaip ketvirčio arba pusės spiralės versiją. Šie modeliai žinomi kaip „Joker Turn” ir „Joker Turn 180°”.
Tvarus naudojimas:
35 mm storio „Joker” laipteliai yra ne tik itin laikantys, bet ir atsparūs įbrėžimams bei kitokiam nusidėvėjimui. Tai užtikrina aukštos kokybės medienos lakas. Tas pats pasakytina ir apie metalines dalis, kurios Austrijoje yra padengtos milteliniu būdu. Aukštą komponentų kokybę atspindi ne tik graži išvaizda, bet ir ilgas juokdarių tarnavimo laikas.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Tiesus |
| Material Stufen | Bukas, Bukas – graikinis riešutas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Centrinis sparnas | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Lakuotas bukas arba beicuotas ir lakuotas bukas iki graikinio riešuto |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 žingsnių iki 304,2 cm, 13 žingsnių iki 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Deckenöffnung | 150 x 75 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 17,2-23,4 cm |
| Našumo gylis | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų aukštis | 100 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |














