COMFORT TOP TURN
Funkcijos:
- Puikus komforto ir išvaizdos derinys
- Galimas ketvirtadalis posūkio į kairę arba į dešinę
- Mediniai buko ir riešutmedžio išvaizdos laipteliai
- Metalinės dalys milteliniu būdu dažytos pilka, juoda arba balta spalva
- Turėklai su nerūdijančio plieno apatinėmis stygomis ir PVC turėklais
- Maksimalus grindų aukštis: 360 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.750,00 € through 2.600,00 €
apibūdinimas:
Tobulą komforto ir išvaizdos derinį užtikrina erdvę taupantys laiptai „Comfort Top Turn”. Dėl ketvirčio apsisukimo jis puikiai tinka vingiuotose patalpose, tačiau laipteliai suteikia didelį ir patogų protektoriaus paviršių. Su medžio masyvo laipteliais ir apatiniais akordų turėklais „Comfort Top Turn” taip pat traukia akį.
Lankstus dizainas:
„Comfort Top Turn” gali būti individualizuotas pagal įvairius aspektus. Pavyzdžiui, mediniams laipteliams galite rinktis natūralią buko medieną arba tamsesnį riešutmedžio riešutą. Metalinės dalys ir turėklai iš PVC yra pilkos, juodos ir baltos spalvos.
Taip pat galite nuspręsti, kuria kryptimi laiptai turėtų būti spiraliniai. Laipteliai ir metaliniai elementai yra skirti statybai abiem kryptimis.
Tvarus naudojimas:
Su šiais aukštos kokybės erdvę taupančiais laiptais ilgainiui užtikrinsite patogų kelią į kitą aukštą. Tiesūs laipteliai pagaminti iš europietiškos medienos ir užtikrina stabilumą bei saugumą lipant laiptais. Metalinės dalys yra padengtos aukštos kokybės milteliniu dažu, todėl apsaugo nuo įbrėžimų ir kitokio nusidėvėjimo. Nerūdijančio plieno apatiniai akordai dar labiau sustiprina turėklus.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | L formos |
| Material Stufen | Bukas, Bukas – graikinis riešutas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Centrinis sparnas | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Apatiniai akordai | Nerūdijantis plienas |
| Turėklai | PVC pilka, juoda arba balta |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 žingsnių iki 312 cm, 13 žingsnių iki 336 cm, 14 žingsnių iki 360 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 360 cm |
| Deckenöffnung | 203 x 85 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 18,5-24,0 cm |
| Našumo gylis | 20 cm |
| Stufenbreite | 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 80 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų aukštis | 90 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
Techninė dokumentacija
Einbauanleitung_Comfort Posūkis
iš viršausKonfigurationen_Comfort Viršutinis posūkis + 1 aukščio prailginimas
Konfigurationen_Comfort posūkis iš viršaus + 2 aukščio prailginimai







