COMFORT TOP TURN
Omadused:
- Täiuslik kombinatsioon mugavusest ja välimusest
- Veerandpööre vasakule või paremale on võimalik
- Puidust trepid pöögi- ja pähklivärvides näevad välja
- Metallosad on pulbervärvitud halli, musta või valgega
- Käsipuu roostevabast terasest alumiste akordide ja PVC käsipuudega
- Maksimaalne põrandakõrgus: 360 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2-3 nädalat
Price range: 1.750,00 € through 2.600,00 €
Kirjeldus:
Täiusliku mugavuse ja välimuse kombinatsiooni pakub Comfort Top Turn ruumisäästlik trepp. Tänu veerandpöördele sobib see ideaalselt keerulistesse ruumidesse – kuid trepid pakuvad suurt ja mugavat mustripinda. Täispuidust astmete ja alumise akordipiirdega on Comfort Top Turn samuti tõeline pilkupüüdja.
Paindlik disain:
Comfort Top Turni saab isikupärastada erinevate aspektide järgi. Näiteks võid valida loodusliku pöögipuu või tumedama pähklipuu välimuse vahel puidust astmete jaoks. PVC-st metallosad ja käsipuu on saadaval hallides, mustades ja valgetes toonides.
Sa saad ka otsustada, millises suunas trepp peaks olema spiraalne. Astmed ja metallelemendid on kavandatud mõlemas suunas ehitamiseks.
Jätkusuutlik kasutamine:
Selle kvaliteetse ruumisäästliku trepiga tagad pikas perspektiivis mugava tee järgmisele korrusele. Sirged astmed on valmistatud Euroopa puidust ja pakuvad stabiilsust ning turvalisust trepist ronimisel. Metallosad on kaetud kvaliteetse pulbervärviga, mis talub kriimustusi ja muud kulumist. Roostevabast terasest alumised akordid rõhutavad piiret veelgi.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | L-kuju |
| Material Stufen | Pöök, Pöök – pähkel |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Kesksparring | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Madalamad akordid | Roostevaba teras |
| Käsipuu | PVC hall, must või valge |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Valge |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 astet kuni 312 cm, 13 astet kuni 336 cm, 14 astet kuni 360 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 360 cm |
| Deckenöffnung | 203 x 85 cm |
| Treppengeländer | Kahepoolne, Ühepoolne |
| Kalde kõrgus astme kohta | 18,5–24,0 cm |
| Esituse sügavus | 20 cm |
| Stufenbreite | 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 80 cm |
| Sammu tugevus | 3,5 cm |
| Käsipuu diameeter | 4 cm |
| Piirde kõrgus | 90 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |
Tehniline dokumentatsioon
Einbauanleitung_Comfort Ülemine pööre
Konfigurationen_Comfort Ülemine pööre + 1 kõrguse pikendus







