COMFORT TOP TURN
Funkcje:
- Idealne połączenie komfortu i wyglądu
- Możliwy ćwierć obrotu w lewo lub prawo
- Drewniane schody w stylu buka i orzecha włoskiego
- Części metalowe malowane proszkowo na szaro, czarne lub białe
- Poręcz z dolnymi przewodami ze stali nierdzewnej i poręczą z PVC
- Maksymalna wysokość podłogi: 360 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.750,00 € do 2.600,00 €
Opis:
Idealne połączenie komfortu i wyglądu zapewniają schody oszczędzające miejsce Comfort Top Turn. Dzięki ćwierćobrotowi idealnie pasuje do zawijających się pomieszczeń – a stopnie oferują dużą i wygodną powierzchnię bieżnika. Dzięki solidnym drewnianym stopniom i dolnej poręczy Comfort Top Turn przyciąga wzrok także prawdziwym punktem wzroku.
Elastyczny projekt:
Comfort Top Turn można dostosować do różnych aspektów. Na przykład możesz wybrać między naturalnym drewnem bukowym a ciemniejszym orzechowym wyglądem drewnianych schodów. Metalowe części i poręcz wykonane z PVC dostępne są w kolorach szarym, czarnym i białym.
Możesz też zdecydować, w którym kierunku powinny być spiralnie prowadzone schody. Schody i elementy metalowe są zaprojektowane do budowy w obu kierunkach.
Zrównoważone wykorzystanie:
Dzięki tym wysokiej jakościowym, oszczędzającym miejsce schodom zapewnisz sobie wygodną drogę do kolejnego piętra w dłuższej perspektywie. Proste stopnie wykonane są z europejskiego drewna i zapewniają stabilność oraz bezpieczeństwo podczas wspinaczki po schodach. Metalowe części pokryte są wysokiej jakości powłoką proszkową, dzięki czemu są odporne na rysy i inne zużycia. Dolne struny ze stali nierdzewnej dodatkowo podkreślają poręcz.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | Kształt litery L |
| Material Stufen | Buk, Buk – orzech włoski |
| Pręty poręczowe | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Środkowy belek | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Niższe pasy | Stal nierdzewna |
| Poręcz | PVC szary, lub biały |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni do 312 cm, 13 stopni do 336 cm, 14 stopni do 360 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 360 cm |
| Deckenöffnung | 203 x 85 cm |
| Treppengeländer | Dwustronne, Jednostronne |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 18,5-24,0 cm |
| Głębokość wydajności | 20 cm |
| Stufenbreite | 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 80 cm |
| Siła kroku | 3,5 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Wysokość balustrady | 90 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Dokumentacja techniczna
Einbauanleitung_Comfort Top Turn
Konfigurationen_Comfort Górny zakręt + 1 wydłużenie
wysokościKonfigurationen_Comfort Górny Zakręt + 2 przedłużenia







