COMFORT TOP TURN
Vlastnosti:
- Dokonalá kombinace pohodlí a vzhledu
- Čtvrtotáčka doleva nebo doprava je možná
- Dřevěné schody v bukovém a ořechovém vzhledu
- Kovové části práškově lakované v šedé, černé nebo bílé barvě
- Zábradlí se spodními pásy z nerezové oceli a zábradlím z PVC
- Maximální výška podlahy: 360 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 1.750,00 € až 2.600,00 €
Popis:
Dokonalou kombinaci pohodlí a vzhledu zajišťuje schodiště Comfort Top Turn, které šetří prostor. Díky čtvrtotáčce perfektně zapadá do točitých místností – přesto schody nabízejí velký a pohodlný povrch běhounu. Díky masivním dřevěným schodům a spodnímu zábradlí je Comfort Top Turn také skutečným lákadlem.
Flexibilní design:
Komfortní horní zatáčku lze přizpůsobit podle různých aspektů. U dřevěných schodů si můžete vybrat například mezi přírodním bukovým dřevem nebo tmavším vzhledem ořechu. Kovové části a madlo z PVC jsou k dispozici v barvách šedá, černá a bílá.
Můžete se také rozhodnout, kterým směrem mají být schodiště vedena. Schůdky a kovové prvky jsou navrženy pro stavbu v obou směrech.
Udržitelné používání:
S tímto vysoce kvalitním, prostorově úsporným schodištěm si dlouhodobě zajistíte pohodlnou cestu do dalšího patra. Rovné schody jsou vyrobeny z evropského dřeva a nabízejí stabilitu a bezpečnost při chůzi po schodech. Kovové části jsou potaženy vysoce kvalitním práškovým lakem a odolávají tak poškrábání a jinému opotřebení. Spodní pásy z nerezové oceli zábradlí ještě více zvýrazňují.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | L-tvar |
| Material Stufen | Buk |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Středový nosník | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Spodní tětivy | Nerez |
| Zábradlí | PVC šedá, černá nebo bílá |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodů do 312 cm, 13 schodů do 336 cm, 14 schodů do 360 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 360 cm |
| Deckenöffnung | 203 x 85 cm |
| Treppengeländer | Bilaterální, Jednostranný |
| Výška sklonu na jeden krok | 18,5–24,0 cm |
| Hloubka výkonu | 20 cm |
| Stufenbreite | 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 80 cm |
| Síla kroku | 3,5 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Výška zábradlí | 90 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentace
Einbauanleitung_Comfort Top Turn
Konfigurationen_Comfort Horní zatáčka + 1 prodloužení
výškyKonfigurationen_Comfort Horní zatáčka + 2 výškové prodloužení







