JOKER TURN 180°
Kenmerken:
- Ruimtebesparende trap met massief houten treden en leuningen met verticale stangen
- Twee sets met speciale stappen maken assemblage mogelijk met 180° draaien
- Mogelijke houtsoorten voor de treden en de leuning: gelakte beuk of gekleurde beuk tot walnoot
- Metalen onderdelen poedergecoat in zwart, grijs of wit
- Maximale vloerhoogte: 327,6 cm
Merk: Minka (AT)
Levertijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 1.850,00 € tot 2.350,00 €
Beschrijving:
De Joker Turn 180° is een speciale variant van de ruimtebesparende trappen Joker of Joker Turn. Het bijzondere aan deze trap is dat er twee sets speciale treden zijn. Deze maken een opstelling mogelijk met twee 90° bochten, wat betekent dat de Joker Turn 180° als een halve wenteltrap wordt beschouwd.
Flexibel ontwerp:
Enerzijds is de Joker Turn 180° extreem flexibel in constructie, omdat de speciale treden voor de spiraal op elk punt kunnen worden gemonteerd. Hierdoor kun je de trap optimaal gebruiken in kronkelende ruimtes. Aan de andere kant biedt de Joker Turn 180° ook veel keuzemogelijkheden qua kleurontwerp. Voor de treden en de massief houten handleuning kun je kiezen tussen beuk en beuk die op walnoot zijn gebeitst. De metalen onderdelen zijn poedergecoat in grijs, zwart of wit, afhankelijk van je voorkeuren.
Duurzaam gebruik:
Zoals alle Minka-trappen is de Joker Turn 180° gemaakt van materialen van de hoogste kwaliteit. De treden zijn bedekt met een vernis of slayer, wat ze niet alleen visueel versterkt, maar ook beter weerstand geeft. Als het gaat om stalen onderdelen, zorgt de interne poedercoatingafdeling ervoor dat ze de juiste kleur hebben en beschermd zijn tegen corrosie en slijtage.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | 1/2 opgerold |
| Material Stufen | Beuk, Beuk – Walnoot |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Middenbalk | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Leuning | Gelakte beuk of gelakte en gelakte beuk tot walnoot |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden tot 304,2 cm, 13 treden tot 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Enkelzijdig, Tweezijdig |
| Hellingshoogte per stap | 17,2-23,4 cm |
| Diepte van de uitvoering | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Handleuningdiameter | 4 cm |
| Relinghoogte | 100 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |
Technische documentatie
Einbauanleitung_Joker Draai 180°
Konfigurationen_Joker-Bocht-180
Technische Datenblatt_Joker Draai 180°
























