JOKER TURN
Vlastnosti:
- Priestorovo úsporné schodisko s 90-stupňovou špirálou a priamymi schodíkmi
- Zábradlie s rovnými tyčami a zábradlím vo vzhľade dreva
- Schody a zábradlie z prírodného bukového dreva alebo buku morené tmavším orechovým vzhľadom
- Kovové diely s práškovým nástrekom v čiernej, šedej alebo bielej farbe
- Maximálna výška podlahy: 327,6 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 1.800,00 € through 2.300,00 €
Popis:
Schodisko šetriace miesto v Jokerovom obrate šikovne kombinuje kov a drevo. Obdĺžnikové schody umožňujú pohodlný krok, zatiaľ čo zábradlie z lakovaného masívneho dreva leží pohodlne v ruke. Základná konštrukcia a oceľové zábradlie poskytujú potrebnú stabilitu pri výstupe po schodoch.
Flexibilný dizajn:
Joker Turn prichádza so sadou krokov, ktoré umožňujú jeho nastavenie s otočením o 90 stupňov. Môžete sa slobodne rozhodnúť, či sa majú schody otočiť doľava alebo doprava. Na výber sú však aj farby dreva a kovu. Schody a zábradlie sú k dispozícii vo svetlom bukovom alebo tmavšom orechovom vzhľade. Pre oceľové diely je možné čierne, sivé alebo biele práškové lakovanie.
Udržateľné používanie:
Všetky materiály Joker Turn sú dodávané z Európy a spracované alebo zabalené v Rakúsku. Na rozdiel od výrobkov „Made-in-China“ sú schody Minka symbolom najvyššej kvality a udržateľnosti.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Poprava | 1/4 stočený |
| Material Stufen | Buk, Buk – Orech |
| Tyče zábradlia | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Stredový nosník | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Zábradlie | Lakovaný buk alebo morený a lakovaný buk až orech |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov až do 304,2 cm, 13 schodov až do 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Bilaterálny, Jednostranný |
| Výška sklonu na krok | 17,2-23,4 cm |
| Hĺbka výkonu | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Sila kroku | 3,5 cm |
| Priemer zábradlia | 4 cm |
| Výška zábradlia | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
























