JOKER TURN
Iespējas:
- Vietu taupošas kāpnes ar 90 grādu spirāli un taisniem pakāpieniem
- Margas ar taisniem stieņiem un margām koka izskatā
- Pakāpieni un margas no dabīgā dižskābarža koka vai dižskābarža, kas iekrāsots tumšākā valrieksta izskatā
- Pulverkrāsotas metāla detaļas melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Maksimālais grīdas augstums: 327,6 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.800,00 € through 2.300,00 €
Apraksts:
Joker Turn ceturtdaļas pagrieziena telpu taupošās kāpnes prasmīgi apvieno metālu un koku. Taisnstūra pakāpieni ļauj ērti pakāpties, bet margas no lakota masīvkoka ērti atrodas rokā. Pamata karkass un tērauda margu stieņi nodrošina nepieciešamo stabilitāti, kāpjot pa kāpnēm.
Elastīgs dizains:
Džokera pagriezienam ir soļu kopums, kas ļauj to iestatīt ar 90 grādu pagriezienu. Jūs varat brīvi izlemt, vai kāpnes jāpagriež pa kreisi vai pa labi. Bet ir arī koka un metāla krāsu izvēle. Pakāpieni un margas ir pieejami gaišā dižskābarža vai tumšākā valriekstu izskatā. Tērauda detaļām ir iespējama melna, pelēka vai balta pulvera krāsa.
Ilgtspējīga izmantošana:
Visi Joker Turn materiāli tiek piegādāti no Eiropas un apstrādāti vai iepakoti Austrijā. Atšķirībā no “Made-in-China” produktiem, Minka kāpnes ir visaugstākā kvalitāte un ilgtspējība.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | 1/4 ruļļos |
| Material Stufen | Dižskābardis, Dižskābardis – valrieksts |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Centra spārns | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Margas | Lakots dižskābardis vai beicēts un lakots dižskābardis līdz valriekstam |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 soļi līdz 304,2 cm, 13 soļi līdz 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Divpusējs, Vienpusējs |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 17,2-23,4 cm |
| Veiktspējas dziļums | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Soļa spēks | 3,5 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu augstums | 100 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |
Tehniskā dokumentācija
Einbauanleitung_Joker pagrieziens
























