JOKER TURN
Vlastnosti:
- Prostorově úsporné schodiště s 90stupňovými točitými a přímými stupni
- Zábradlí s rovnými tyčemi a madlem v provedení
- Schůdky a zábradlí z přírodního bukového dřeva nebo buku mořeného na tmavší ořech
- Kovové díly s práškovým nástřikem v černé, šedé nebo bílé barvě
- Maximální výška podlahy: 327,6 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 1.800,00 € až 2.300,00 €
Popis:
Čtvrtotáčkové schodiště s čtvrtotáčkou Jokera a šetřící prostor dovedně kombinuje kov a dřevo. Obdélníkové schody umožňují pohodlný krok, zatímco zábradlí z lakovaného masivního dřeva leží pohodlně v ruce. Základní konstrukce a ocelové zábradlí zajišťují potřebnou stabilitu při výstupu po schodech.
Flexibilní design:
Joker Turn je dodáván se sadou kroků, které umožňují jeho nastavení s otočením o 90 stupňů. Můžete se svobodně rozhodnout, zda se schodiště bude otáčet doleva nebo doprava. Na výběr je ale i z barev dřeva a kovu. Schůdky a zábradlí jsou k dispozici ve světlém bukovém vzhledu nebo tmavším ořechovém vzhledu. U ocelových dílů je možné černé, šedé nebo bílé práškové lakování.
Udržitelné používání:
Všechny materiály Joker Turn jsou dodávány z Evropy a zpracovávány nebo baleny v Rakousku. Na rozdíl od produktů „Made-in-China“ představují schody Minka nejvyšší kvalitu a udržitelnost.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | 1/4 stočený |
| Material Stufen | Buk |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Středový nosník | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Zábradlí | Lakovaný buk nebo mořený a lakovaný buk až ořech |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodů až do 304,2 cm, 13 schodů do 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Bilaterální, Jednostranný |
| Výška sklonu na jeden krok | 17,2–23,4 cm |
| Hloubka výkonu | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Síla kroku | 3,5 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Výška zábradlí | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
























