MODULARIO MINI
Χαρακτηριστικά:
- Συμπαγής, κομψή και προσαρμόσιμη λύση για χώρους διαβίωσης
- Ρύθμιση ύψους και βάθους των πλευρικών στοιχείων στήριξης
- Διατίθεται σε μαύρο, γκρι ή λευκό
- Στιβαρό και ανθεκτικό χάρη στην επιφάνεια με ηλεκτροστατική βαφή πούδρας – ιδανικό για καθημερινή χρήση
- Μέγιστο ύψος δαπέδου: 300 cm
Μάρκα: Μίνκα (AT)
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εβδομάδες
1.200,00 €
Περιγραφή:
Το Modulario Mini είναι η τέλεια επιλογή για όσους αναζητούν μια συμπαγή, κομψή και προσαρμόσιμη λύση για τους χώρους διαβίωσής τους. Αυτή η εσωτερική σκάλα από υψηλής ποιότητας ατσάλι με ηλεκτροστατική βαφή πούδρας συνδυάζει τη λειτουργικότητα και το σχεδιασμό με εντυπωσιακό τρόπο.
Ευέλικτο σχέδιο:
Χάρη στην ευέλικτη ρύθμιση ύψους και βάθους των πλευρικών στοιχείων στήριξης, το Modulario Mini μπορεί να προσαρμοστεί βέλτιστα στις συνθήκες του δωματίου σας. Είτε πρόκειται για μικρά διαμερίσματα είτε για ευρύχωρα επίπεδα μεζονέτας – αυτή η σκάλα προσφέρει μέγιστη ευελιξία και άνεση.
Διαθέσιμο σε μαύρο, γκρι και λευκό, το Modulario Mini συνδυάζεται αρμονικά με διαφορετικά στυλ επίπλωσης. Οι καθαρές γραμμές και ο σχεδιασμός των υλικών δίνουν στο Modulario Mini τη χαρακτηριστική βιομηχανική του εμφάνιση. Συνδυάζει τον μοντέρνο σχεδιασμό με μια απλή κομψότητα που αναδεικνύει κάθε εσωτερικό χώρο.
Βιώσιμη χρήση:
Η επιφάνεια με βαφή πούδρας όχι μόνο προσφέρει κομψή εμφάνιση, αλλά κάνει επίσης τη σκάλα ιδιαίτερα στιβαρή και ανθεκτική – ιδανική για καθημερινή χρήση.
| Πεδίο εφαρμογής | Εσωτερικό |
|---|---|
| Στερέωση | Οροφή |
| Εκτέλεση | Ευθεία |
| Material Stufen | Χάλυβας |
| Ράβδοι κιγκλιδώματος | Ατσάλι με ηλεκτροστατική βαφή πούδρας σε γκρι, μαύρο ή λευκό |
| Κουπαστή | Ατσάλι με ηλεκτροστατική βαφή πούδρας σε γκρι, μαύρο ή λευκό |
| Farbe Konstruktion | άσπρο, Γκρί, Μαύρο |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 σκαλοπάτια έως 300 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 300 cm |
| Deckenöffnung | 150 x 70 cm |
| Ύψος κλίσης ανά βήμα | 18,0-25,0 εκ. |
| Βάθος απόδοσης | 18,0-20,0 εκ. |
| Stufenbreite | 56 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 56 cm |
| Δύναμη βήματος | 3,5 εκ. |
| Ύψος κιγκλιδώματος | 105 εκ. |
| Διαστάσεις κιγκλιδωμάτων | 3 x 3 εκ. |
| Διαστάσεις κουπαστής | 3,5 x 3,5 εκ. |
| Ικανότητα φόρτωσης | 800 kg / σκάλες 200 kg / σκαλοπάτι |






