RINTAL SMALL
Iespējas:
- Inovatīvs un mūsdienīgs dizains industriālajā šikā
- Pārsteidzošas metāla detaļas apvienojumā ar maigi izliektiem koka pakāpieniem
- Augstas kvalitātes koksne bērzā
- Pulverkrāsotas metāla detaļas pelēkā vai baltā krāsā
- Maksimālais grīdas augstums: 356 cm
Zīmols: Rintal (IT)
Piegādes laiks: 3-4 nedēļas
Price range: 950,00 € through 2.650,00 €
Konfigurējamas vietu taupošas kāpnes – taisna versija
Šīs kompaktās telpu taupošās kāpnes apvieno vietas taupīšanu, funkcionalitāti un drošību vienā pārdomātā sistēmā. Trīsstūrveida pakāpieni, stabu margas un elegantās koka margas padara to par ideālu risinājumu telpām, kur katrs centimetrs ir svarīgs, neapdraudot komfortu un stabilitāti.
Posmi
Kāpnes ir aprīkotas ar izturīgiem koka pakāpieniem , kuru protektora dziļums ir līdz 24 cm, platums 60 cm un biezums 29 mm .
Pateicoties pakāpienu īpašajai formai, pieejamā telpa tiek izmantota optimāli, vienlaikus nodrošinot patīkamu un drošu piekļuvi.
Slīpuma un montāžas varianti
Piķi var elastīgi regulēt no 20 cm līdz 24 cm (pirmais solis fiksēts 20 cm).
Atkarībā no telpas situācijas kāpnes var uzstādīt šādi:
- Taisns dizains
- 1× Spolēts (L formas)
- 2× Spolēts (U-veida)
Var pievienot papildu pakāpienus, lai paplašinātu kāpnes līdz maksimālajam augstumam 356 cm .
Margām
Standarta margas sastāv no metāla stabiem un PVC margām, kas tiek piegādātas krāsā, kas atbilst izvēlētajai pakāpiena krāsai.
Metāla un koka kombinācija piešķir kāpnēm mūsdienīgu, harmonisku izskatu un vienlaikus nodrošina drošību.
Piegādes apjoms (standarta komplekts)
- Metāla konstrukcija augstumam līdz 260 cm (t.sk. protektors)
- 10 līmeņi taisnai pamata versijai
- Vienpusējas margas
- PVC margas
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Taisni |
| Material Stufen | Bērzs – dabīgs |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds |
| Centra spārns | Pulverkrāsots tērauds |
| Margas | PVC |
| Farbe Konstruktion | Balts, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 soļi 220 – 260 cm, 11 soļi 240 – 284 cm, 12 soļi 260 – 308 cm, 13 soļi 280 – 332 cm, 14 soļi 300 – 356 cm, 9 soļi 200 – 236 cm |
| Stāva plāna garums | 10 pakāpieni + platforma: 137 cm, 11 soļi + platforma: 149 cm, 12 soļi + platforma: 161 cm, 13 soļi + platforma: 173 cm, 14 soļi + platforma: 185 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 356 cm |
| Treppengeländer | Divpusējs, Vienpusējs |
| Kāpņu platums | 61 cm |
| Veiktspējas dziļums | 24 cm |
| Stufenbreite | 58 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 58 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 20,0 – 24,0 cm |
| Soļa spēks | 2,9 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,5 cm |
| Margu augstums | 90 cm |








