BERLIN
Vlastnosti:
- Jednoduchý a přímočarý design
- Obzvláště bezpečné použití díky robustním nosníkům a tyčím zábradlí
- Schůdky z lakovaného bukového dřeva
- Kovové části práškově lakované v černé, šedé nebo bílé barvě
- K dispozici je průměr 120 nebo 140 cm
- Maximální výška podlahy: 329 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 1.050,00 € až 1.650,00 €
Popis:
Berlínské točité schodiště od společnosti Minka přesvědčí svým jednoduchým, ale zároveň elegantním designem. Kombinace rovných dřevěných schodů a rovných tyčí zábradlí má za následek harmonický celkový vzhled, který vizuálně zkrášlí každou místnost. Berlínské točité schodiště však není jen vizuálně působivé – díky stabilnímu základnímu rámu a zábradlí je vždy zaručeno bezpečné používání.
Flexibilní design:
Schody hotelu Berlin jsou vyrobeny z lakovaného bukového dřeva, kovové části jsou vyrobeny z oceli s práškovým nástřikem a zábradlí je vyrobeno z vysoce kvalitního PVC. Vřeteno a zábradlí lze dodat v černé, šedé nebo bílé barvě, v závislosti na vašich preferencích. Pokud jde o velikost, můžete si také vybrat mezi průměrem 120 cm a 140 cm. Určitě tedy najdete tu správnou kombinaci pro vaši individuální životní situaci.
Udržitelné používání:
Stejně jako všechna schodiště Minka se i berlínské točité schodiště vyrábí v Rakousku. Minka dodává komponenty z evropských zemí, což zajišťuje vyšší kvalitu a udržitelnost výrobků. Díky lakování schodů a práškovému lakování kovových částí je Berlin také extrémně odolný vůči známkám opotřebení. Takže si toto schodiště určitě budete užívat po dlouhou dobu.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Levý a pravý stočený |
| Material Stufen | Buk |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Vřetenová trubka | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Zábradlí | PVC v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 schodů + plošina až do 282 cm, 12 schodů + plošina do 305,5 cm, 13 schodů + plošina až do 329 cm |
| Stropní otvor | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 19,0 až 23,5 cm |
| Hloubka výkonu | 18,0 cm, 17,2 cm |
| Úhel natočení na stupeň | 26°, 22° |
| Šířka plošiny | 65 cm, 75 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50 cm, 60 cm |
| Síla kroku | 3,5 cm |
| Průměr vřetena | 10,8 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Průměr tyče zábradlí | 2,2 cm |
| Výška zábradlí | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentace
Einbauanleitung_BerlinKonfigurationen_Paris–Berlin_120 cm


























