SPIRAL WOOD
Vlastnosti:
- Stabilní točité schodiště se stupni a zábradlím z lakovaného masivního dřeva
- Čtyři varianty dřeva pro schody: buk, ořech, dub a bílá
- Tyčové zábradlí a vřeteno z práškově lakované oceli
- Kovové části jsou k dispozici ve třech různých barvách: černá, šedá a bílá
- Tři možné průměry: 120, 140 nebo 160 cm
- Maximální výška podlahy: 352,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 1.335,00 € až 2.635,00 €
Popis:
Ocelový rám v kombinaci se schody o tloušťce 35 mm a zábradlím z pravého masivního dřeva – točité schodiště Spiral Wood je z hlediska stability bezkonkurenční. Tyčové zábradlí poskytuje dodatečnou bezpečnost při výstupu po schodech. Díky tomu je Spiral Wood ideální volbou pro rodiny.
Flexibilní design:
U točitého schodiště Spiral Wood jsou možnosti personalizace obzvláště rozsáhlé. Dřevo schodů a zábradlí si můžete vybrat ve čtyřech různých odstínech: buk, mořený buk na ořechu, dub a bíle mořené. V závislosti na druhu dřeva mohou být kovové části opatřeny práškovým lakem v černé, šedé nebo bílé barvě.
Spirálové dřevo ale nabízí i výběr velikosti – v závislosti na dostupném prostoru si můžete vybrat průměr 120, 140 nebo 160 cm. Celkem je možné 36 různých konfigurací.
Udržitelné používání:
Dřevo schodů a zábradlí je pokryto vysoce kvalitním lakem. V případě kovových dílů zajišťuje práškové lakování dlouhou životnost materiálů. Díky tomu točité schodiště Spiral Wood vydrží poškrábání a jiné opotřebení po dlouhou dobu.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Levý a pravý stočený |
| Material Stufen | Buk, Buk – Bílý, Dub |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Vřetenová trubka | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Zábradlí | Buk, dub, buk s barvením na ořech nebo bílý buk s barvením |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodů + plošina do 305,5 cm, 13 schodů + plošina až do 329 cm, 14 schodů + plošina do 352,5 cm |
| Maximální výška podlahy | Až 352,5 cm |
| Stropní otvor | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 19,0 až 23,5 cm |
| Hloubka výkonu | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Úhel natočení na stupeň | 30,2°, 26,2°, 22,2° |
| Šířka plošiny | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Síla kroku | 3,5 cm |
| Průměr vřetena | 10,8 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Průměr tyče zábradlí | 2,2 cm |
| Výška zábradlí | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentace
Konfiguration_Venezia-Spiral_120 cm
Konfiguration_Venezia–Spiral_140 cm




































