d’OPERA F20
Omadused:
- Puhtad ja lihtsad jooned ajatu disaini jaoks
- Sügavalt tõmmatud plekist astmed, kruvitud vahetükkide külge, ilma keevitusteta
- Käsipuud metallvarrastega, painduvad plastist käsipuud, tugevad nailonpistikud
- Tugev, vastupidav ja lihtne kokku panna
- Pulbervärvitud metallosad mustas, hallis, valges või pronksis
- Kuus läbimõõtu: 110 kuni 160 cm
- Maksimaalne põrandakõrgus: 500 cm
- CE sertifitseeritud vastavalt ETA 13/0878-le
Bränd: d’OPERA (IT)
Tarneaeg: 3–4 nädalat
Price range: 1.500,00 € through 4.300,00 €
Trepp iga lahenduse jaoks – F20 R2
F20 R2 on mitmekülgne trepp, mis avaldab muljet oma lihtsa disainikeelega. See ühendab selged jooned kõrge funktsionaalsusega ning tänu läbimõeldud disainile on seda lihtne paigaldada – atraktiivse hinnaga. Tänu universaalsele väljapääsu maandumisele mahub see igasse trepiauku või vahekorrusesse ning sulandub harmooniliselt igasse keskkonda, olgu see siis moodne või klassikaline.
Struktuur
Kandekonstruktsioon koosneb silindrikujulistest, värvitud metallelementidest, mis on paigutatud astmete vahele, ning tõstjate jaoks on reguleerimisflantsid. See lahendus tagab stabiilsuse ja võimaldab täpset kohanemist erinevate konstruktsioonitingimustega.
Astmed
Astmed on valmistatud sügavalt tõmmatud plekist ja kruvitud vahetükkide külge. Kuna keevitusõmblusi pole, luuakse eriti puhas ja vastupidav konstruktsioon, mis veenab oma täpse käsitööga.
Piire
Piire on valmistatud metallvardadest, mida täiendavad tugevast nailonist ühendused. Käsipuu on valmistatud vormitavast plastikust ja kohandub paindlikult trepi joontega. Kõik piirdeosad on säilitatud samas värvitoonis, luues harmoonilise üldpildi.
Pinnatöötlus
Metallosad on kaetud kvaliteetsete epoksiidipulbrite küpsetamisega. See töötlus muudab pinna kulumis- ja korrosioonikindlaks ning tagab pika kasutuseaja.
Sertifitseerimine
F20 R2 on CE sertifitseeritud ja omab Euroopa tehnilist heakskiitu (ETA), mis tähendab, et see vastab kõrgeimatele Euroopa kvaliteedi- ja ohutusstandarditele.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Vasak ja parem keerduvad |
| Material Stufen | Teras |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras helehallis, mustas, valges või pronksis |
| Spindli toru | Pulbervärvitud teras helehallis, mustas, valges või pronksis |
| Material Handlauf | PVC |
| Farbe Konstruktion | Black, Helehall, Pronks, Valge |
| Durchmesser | 110 cm, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 cm, 160 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 500 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck |
| Lae avamine | Min. 115 x 115 cm, min. 125 x 125 cm, min. 135 x 135 cm, min. 145 x 145 cm, min. 155 x 155 cm, min. 165 x 165 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 21,0 – 23,0 cm |
| Esituse sügavus | 23,0 – 39,0 cm |
| Platvormi laius | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm, 75 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm |
| Sammu tugevus | 4,0 cm |
| Spindli läbimõõt | 10,2 cm |
| Käsipuu diameeter | 5 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,0 cm |
| Piirde kõrgus | 98 – 114,5 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |
















































