RONDO TSINKVÄRV
Atribuudid:
- Pulbervärvitud spiraaltrepp õue jaoks
- Terasosad tsingitud ja pulbervärvitud musta, antratsiidi või valge tooniga
- Tugevast plastikust käsipuu
- Lainetega astmed annavad hea haarduvuse trepist üles ronimisel
- Neli läbimõõtu: 120, 140, 160 ja 180 cm
- Maksimaalne põrandakõrgus: 352,5 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2–3 nädalat
Price range: 1.800,00 € through 2.800,00 €
Kirjeldus:
Tänapäeval peab välitrepp olema mitte ainult funktsionaalne, vaid ka visuaalne esiletõste. Seetõttu on Minka välja töötanud Rondo Zink Color spiraaltrepi. Trepi terasest osad tsingitakse esmalt ja seejärel värvitakse pulbervärviga.
Paindlik disain:
Pulbervärvi puhul on Rondo Zink Color saadaval kolmes värvitoonis: silmatorkav must, kaasaegne antratsiit ja lihtne valge. Kvaliteetsest PVC-st käsipuu hoitakse samas värvitoonis, et see sobiks. Sõltuvalt ruumi suurusest saab valida ka 120, 140, 160 ja 180 cm läbimõõdu vahel.
Jätkusuutlik kasutamine:
Tänu allpool olevate terasosade tsingimisele on Rondo Zink Color spiraaltrepp korrosioonikindel ja ilmastikukindel. Trepid on valmistatud 3 mm paksusest terasest lainetega ning võimaldavad meeldivat tõusu ja laskumist ilma libisemisohuta.
| Rakendusulatus | Välisilme |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Vasak ja parem keerduvad |
| Material Stufen | Teras |
| Piirdevardad | Tsingitud teras ja pulbervärvitud halli, musta või valgega |
| Spindli toru | Tsingitud teras ja pulbervärvitud halli, musta või valgega |
| Käsipuu | PVC must või valge |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Valge |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 astet + platvorm kuni 305,5 cm, 13 astet + platvorm kuni 329 cm, 14 astet + platvorm kuni 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Lae avamine | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm, Min. 185 x 180 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 19,0 – 23,5 cm |
| Esituse sügavus | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Pöördenurk astme kohta | 29,6°, 25,, 21,9°, 19,4° |
| Platvormi laius | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Sammu tugevus | 3 mm |
| Spindli läbimõõt | 10,8 cm |
| Käsipuu diameeter | 4 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,2 cm |
| Piirde kõrgus | 100 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |
Tehniline dokumentatsioon
Einbauanleitung_Rondo Tsingi värv
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm






