RONDO CINKA KRĀSA
Rekvizīti:
- Pulverkrāsotas spirālveida kāpnes ārpus telpām
- Tērauda detaļas cinkotas un pulverkrāsotas melnā, antracīta vai baltā krāsā
- Margas izgatavotas no izturīgas plastmasas
- Pakāpieni ar gofrējumiem nodrošina labu saķeri, kāpjot pa kāpnēm
- Četri diametri: 120, 140, 160 un 180 cm
- Maksimālais grīdas augstums: 352,5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.800,00 € through 2.800,00 €
Apraksts:
Mūsdienās āra kāpnēm jābūt ne tikai funkcionālām, bet arī vizuālām izcelšanām. Šī iemesla dēļ Minka ir izstrādājusi Rondo Zink Color spirālveida kāpnes. Kāpņu tērauda daļas vispirms tiek cinkotas un pēc tam pulverkrāsotas ar krāsu.
Elastīgs dizains:
Runājot par pulverkrāsojumu, Rondo Zink Color ir pieejams trīs krāsās: pārsteidzoši melns, mūsdienīgs antracīts un vienkārši balts. Margas, kas izgatavotas no augstas kvalitātes PVC, tiek saglabātas vienā krāsā, lai tās atbilstu. Atkarībā no tā, cik daudz vietas ir pieejams, varat izvēlēties arī 120, 140, 160 un 180 cm diametru.
Ilgtspējīga izmantošana:
Pateicoties tērauda detaļu cinkošanai, Rondo Zink Color spirālveida kāpnes ir izturīgas pret koroziju un laika apstākļiem. Pakāpieni ir izgatavoti no 3 mm bieza tērauda ar gofrējumiem un nodrošina patīkamu pacelšanos un nolaišanos bez slīdēšanas riska.
| Piemērošanas joma | Ārpuse |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Pa kreisi un pa labi |
| Material Stufen | Tērauds |
| Margu stieņi | Cinkots tērauds un pulverkrāsots pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Vārpstas caurule | Cinkots tērauds un pulverkrāsots pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Margas | PVC melns vai balts |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 pakāpieni + platforma līdz 305,5 cm, 13 pakāpieni + platforma līdz 329 cm, 14 pakāpieni + platforma līdz 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Griestu atvēršana | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm, Min. 185 x 180 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 19,0 – 23,5 cm |
| Veiktspējas dziļums | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 29,6°, 25,, 21,9°, 19,4° |
| Platformas platums | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Soļa spēks | 3 mm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,2 cm |
| Margu augstums | 100 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |
Tehniskā dokumentācija
Einbauanleitung_Rondo cinka krāsa
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm






