RONDO CINKS PLUS
Rekvizīti:
- Cinkota tērauda spirālveida ārējās kāpnes
- Štancēti tērauda pakāpieni ar stieņiem nodrošina drošu protektoru bez slīdēšanas riska
- Izturīgas stieņu margas ar margām no pulverkrāsota alumīnija
- Pieejami trīs diametri: 120, 140 un 160 cm
- Maksimālais grīdas augstums: 346,5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.350,00 € through 2.150,00 €
Apraksts:
Rondo Zink Plus spirālveida kāpnes sastāv gandrīz tikai no cinkotām vai pulverkrāsotām metāla detaļām. Tas padara to ideāli piemērotu lietošanai ārpus telpām. Ar radzēm, stabu margām un alumīnija margām ir ne tikai ļoti droši staigāt, bet arī piesaista uzmanību jūsu dārzā.
Elastīgs dizains:
Ar trim dažādiem diametriem – 120, 140 un 160 cm – Rondo Zink Plus ir piemērots dažādiem telpiskiem apstākļiem. Vārpstas elementu augstumu var elastīgi regulēt, lai grīdas augstumu varētu mainīt arī pēc vēlēšanās. Ar Rondo Zink Plus āra kāpnēm jūs varat sasniegt maksimāli stāvus ar kopējo augstumu līdz trim metriem.
Ilgtspējīga izmantošana:
Pateicoties augstas kvalitātes materiāliem, Rondo Zink Plus spirālveida kāpnes ir lieliski aizsargātas no dažādiem laika apstākļiem un vides ietekmes. Radzētie pakāpieni arī novērš slīdēšanas risku un ļauj droši kāpt pa kāpnēm jebkurā gadalaikā.
| Piemērošanas joma | Ārpuse |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Pa kreisi un pa labi |
| Material Stufen | Tērauds |
| Margu stieņi | Karsti cinkots tērauds |
| Vārpstas caurule | Karsti cinkots tērauds |
| Margas | Pulverkrāsots alumīnijs |
| Farbe Konstruktion | Cinkota |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 pakāpieni + platforma līdz 300,3 cm, 13 pakāpieni + platforma līdz 323,4 cm, 14 pakāpieni + platforma līdz 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Griestu atvēršana | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 20,7 – 23,1 cm |
| Veiktspējas dziļums | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Platformas platums | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Soļa spēks | 1,5 mm |
| Vārpstas diametrs | 12,7 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,2 cm |
| Margu augstums | 100 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |

































































