RONDO CINKAS PLUS
Apgyvendinimo įstaigos:
- Cinkuoto plieno spiraliniai išoriniai laiptai
- Štampuoti plieniniai laipteliai su spygliais užtikrina saugų protektorių be pavojaus paslysti
- Tvirti strypų turėklai su turėklais iš milteliniu būdu dengto aliuminio
- Galimi trys skersmenys: 120, 140 ir 160 cm
- Maksimalus grindų aukštis: 346,5 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.350,00 € through 2.150,00 €
apibūdinimas:
Rondo Zink Plus spiraliniai laiptai susideda beveik vien iš cinkuoto arba milteliniu būdu dengtų metalinių dalių. Dėl to jis puikiai tinka naudoti lauke. Dygliuoti laipteliai, stulpų turėklai ir aliuminio turėklai ne tik labai saugu vaikščioti, bet ir traukia akį jūsų sode.
Lankstus dizainas:
Trijų skirtingų skersmenų – 120, 140 ir 160 cm – „Rondo Zink Plus” tinka įvairioms erdvės sąlygoms. Veleno elementų aukštį galima lanksčiai reguliuoti, kad grindų aukštį būtų galima keisti pagal pageidavimą. Su Rondo Zink Plus lauko laiptais galite pasiekti maksimalų aukštų, kurių bendras aukštis yra iki trijų metrų.
Tvarus naudojimas:
Dėl aukštos kokybės medžiagų Rondo Zink Plus sraigtiniai laiptai yra puikiai apsaugoti nuo įvairių oro sąlygų ir aplinkos poveikio. Dygliuoti laipteliai taip pat apsaugo nuo bet kokio paslydimo pavojaus ir leidžia saugiai lipti laiptais bet kuriuo metų laiku.
| Taikymo sritis | Išorė |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Kairė ir dešinė suvynioti |
| Material Stufen | Plienas |
| Turėklų strypai | Karštai cinkuotas plienas |
| Veleno vamzdis | Karštai cinkuotas plienas |
| Turėklai | Milteliniu būdu dengtas aliuminis |
| Farbe Konstruktion | Galvanizuota |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 laiptelių + platforma iki 300,3 cm, 13 pakopų + platforma iki 323,4 cm, 14 laiptelių + platforma iki 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Lubų anga | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 20,7 – 23,1 cm |
| Našumo gylis | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Sukimosi kampas vienam etapui | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Platformos plotis | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Žingsnio stiprumas | 1,5 mm |
| Veleno skersmuo | 12,7 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų strypo skersmuo | 2,2 cm |
| Turėklų aukštis | 100 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |

































































