RONDO ZINK PLUS
Eigenschappen:
- Gegalvaniseerde stalen spiraaltrap buitentrap
- Gestanste stalen treden met stompjes maken veilig lopen mogelijk zonder risico op uitslippen
- Stevige stangleuning met leuning gemaakt van poedergecoat aluminium
- Verkrijgbaar in drie diameters: 120, 140 en 160 cm
- Maximale vloerhoogte: 346,5 cm
Merk: Minka (AT)
Bezorgtijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 1.350,00 € tot 2.150,00 €
Beschrijving:
De Rondo Zink Plus wenteltrap bestaat vrijwel uitsluitend uit gegalvaniseerde of poedergecoate metalen onderdelen. Dit maakt het perfect voor gebruik buiten. Met de stappen, de paalleuning en de aluminium leuning is het niet alleen heel veilig om op te lopen, maar ook een blikvanger in je tuin.
Flexibel ontwerp:
Met drie verschillende diameters – 120, 140 en 160 cm – is de Rondo Zink Plus geschikt voor diverse ruimtelijke omstandigheden. De hoogte van de spilelementen kan flexibel worden aangepast zodat de vloerhoogte ook naar wens kan worden aangepast. Met de buitentrap Rondo Zink Plus kunt u maximaal verdiepingen bereiken met een totale hoogte van tot drie meter.
Duurzaam gebruik:
Dankzij de hoogwaardige materialen is de wenteltrap van Rondo Zink Plus perfect beschermd tegen verschillende weersomstandigheden en omgevingsinvloeden. De stijgtrappen voorkomen ook uitglijden en maken het mogelijk om het hele jaar door veilig te beklimmen.
| Toepassingsgebied | Exterieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Links en rechts opgerold |
| Material Stufen | Staal |
| Relingstangen | Hetgegalvaniseerd staal |
| Spindel buis | Hetgegalvaniseerd staal |
| Leuning | Poedergecoat aluminium |
| Farbe Konstruktion | Verzinkt |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden + platform tot 300,3 cm, 13 treden + platform tot 323,4 cm, 14 treden + platform tot 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Plafondopening | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Hellingshoogte per stap | 20,7 – 23,1 cm |
| Diepte van de uitvoering | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Rotatiehoek per trap | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Perronbreedte | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Stap Sterkte | 1,5 mm |
| Spildiameter | 12,7 cm |
| Handleuningdiameter | 4 cm |
| Diameter van de relingstang | 2,2 cm |
| Relinghoogte | 100 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |

































































