RONDO TSINK PLUS
Atribuudid:
- Tsingitud terasest spiraaltrepp välistrepp
- Pressitud terasest astmed koos nupudega võimaldavad ohutut sammu ilma libisemisohuta
- Tugev vardakäsipuu ja käsipuu, mis on valmistatud pulbervärvitud alumiiniumist
- Saadaval kolmes läbimõõdus: 120, 140 ja 160 cm
- Maksimaalne põrandakõrgus: 346,5 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2–3 nädalat
Price range: 1.350,00 € through 2.150,00 €
Kirjeldus:
Rondo Zink Plus spiraaltrepp koosneb peaaegu eranditult tsingitud või pulbervärvitud metallosadest. See teeb selle ideaalseks õues kasutamiseks. Koos naeltega trepide, postipiirde ja alumiiniumist käsipuuga on see mitte ainult väga ohutu kõndida, vaid on ka pilkupüüdja sinu aias.
Paindlik disain:
Kolme erineva läbimõõduga – 120, 140 ja 160 cm – sobib Rondo Zink Plus erinevate ruumiliste tingimuste jaoks. Spindli elementide kõrgust saab paindlikult reguleerida, nii et põranda kõrgust saab samuti soovi korral muuta. Rondo Zink Plus välitrepiga saab ulatuda maksimaalselt korrustele, mille kogukõrgus on kuni kolm meetrit.
Jätkusuutlik kasutamine:
Tänu kvaliteetsetele materjalidele on Rondo Zink Plus spiraaltrepp suurepäraselt kaitstud erinevate ilmastikutingimuste ja keskkonnamõjude eest. Kieltega astmed takistavad libisemisohtu ja võimaldavad ohutut trepist üles ronida igal aastaajal.
| Rakendusulatus | Välisilme |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Vasak ja parem keerduvad |
| Material Stufen | Teras |
| Piirdevardad | Kuumkastmine tsingitud teras |
| Spindli toru | Kuumkastmine tsingitud teras |
| Käsipuu | Pulbervärvitud alumiinium |
| Farbe Konstruktion | Tsingitud |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 astet + platvorm kuni 300,3 cm, 13 astet + platvorm kuni 323,4 cm, 14 astet + platvorm kuni 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Lae avamine | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 20,7 – 23,1 cm |
| Esituse sügavus | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Pöördenurk astme kohta | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Platvormi laius | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Sammu tugevus | 1,5 mm |
| Spindli läbimõõt | 12,7 cm |
| Käsipuu diameeter | 4 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,2 cm |
| Piirde kõrgus | 100 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |

































































