RONDO ZINC PLUS
Właściwości:
- Zewnętrzne schody ze stali ocynkowanej spiralnej
- Tłoczone stalowe stopnie z wypukłymi wypukłościami umożliwiają bezpieczne bieżnictwo bez ryzyka poślizgnięcia
- Solidna poręcz z poręczą wykonaną z aluminium pomalowanego proszkowo
- Dostępne w trzech średnicach: 120, 140 i 160 cm
- Maksymalna wysokość podłogi: 346,5 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.350,00 € do 2.150,00 €
Opis:
Spiralne schody Rondo Zink Plus składają się niemal wyłącznie z ocynkowanych lub powłokowanych proszkami metalowych części. Dzięki temu idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Dzięki słupkom z kołkami, balustradzie i aluminiowej poręczy, nie tylko jest bardzo bezpieczny do chodzenia, ale także przyciąga wzrok w Twoim ogrodzie.
Elastyczny projekt:
Dzięki trzema różnym średnicom – 120, 140 i 160 cm – Rondo Zink Plus nadaje się do różnych warunków przestrzennych. Wysokość elementów wrzeciona można elastycznie regulować, tak aby wysokość podłogi również była dowolnie zmieniana. Dzięki zewnętrznym schodom Rondo Zink Plus możesz osiągnąć maksymalnie piętra o łącznej wysokości do trzech metrów.
Zrównoważone wykorzystanie:
Dzięki wysokiej jakości materiałom spiralne schody Rondo Zink Plus są doskonale chronione przed różnymi warunkami pogodowymi i wpływami środowiskowymi. Schody z kołkami zapobiegają także ryzyku poślizgnięcia i umożliwiają bezpieczne wchodzenie po schodach o każdej porze roku.
| Zakres zastosowań | Zewnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | Lewo i prawo skręcone |
| Material Stufen | Stal |
| Pręty poręczowe | Stal ocynkowana na gorąco |
| Rura wrzeciona | Stal ocynkowana na gorąco |
| Poręcz | Aluminium powłokowane proszkowo |
| Farbe Konstruktion | Ocynkowane |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni + platforma do 300,3 cm, 13 kroków + platforma do 323,4 cm, 14 stopni + platforma do 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Otwór sufitowy | Minimum 125 x 125 cm, Minimum 145 x 140 cm, Minimum 165 x 160 cm |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 20,7 – 23,1 cm |
| Głębokość wydajności | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Kąt obrotu na stopień | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Szerokość peronu | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Siła kroku | 1,5 mm |
| Średnica wrzeciona | 12,7 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Średnica drążka balustrady | 2,2 cm |
| Wysokość balustrady | 100 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |

































































