RONDO CINK BOJA
Svojstava:
- Spiralno stubište premazano prahom za vanjski prostor
- Čelični dijelovi pocinčani i praškasti premazani crnom, antracitnom ili bijelom bojom
- Rukohvat izrađen od robusne plastike
- Stepenice s naborima pružaju dobar grip pri penjanju stepenicama
- Četiri promjera: 120, 140, 160 i 180 cm
- Maksimalna visina poda: 352,5 cm
Marka: Minka (AT)
Vrijeme dostave: 2-3 tjedna
Raspon cijena: od 1.800,00 € do 2.800,00 €
Opis:
Danas vanjske stepenice ne smiju biti samo funkcionalne, već i vizualni ukras. Iz tog razloga, Minka je razvila spiralno stubište Rondo Zink Color. Čelični dijelovi stubišta prvo se pocinčaju, a zatim premazuju prahom boje.
Fleksibilan dizajn:
Što se tiče praškastog boja, Rondo Zink Color dostupan je u tri boje: upečatljivo crna, moderna antracit i obična bijela. Rukohvat izrađen od visokokvalitetnog PVC-a održava se u istoj boji kako bi se uskladio. Ovisno o dostupnom prostoru, možete birati između promjera 120, 140, 160 i 180 cm.
Održiva upotreba:
Zbog pocinčanosti čeličnih dijelova ispod, spiralno stubište Rondo Zink Color otporno je na koroziju i vremenske uvjete. Stepenice su izrađene od čelika debljine 3 mm s naborima i omogućuju ugodan uspon i silazak bez rizika od klizanja.
| Opseg primjene | Eksterijer |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Pogubljenje | Lijevo i desno uvijene |
| Material Stufen | Čelik |
| Šipke za ogradu | Pocinčani čelik i praškasti premaz u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Cijev vretena | Pocinčani čelik i praškasti premaz u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Rukohvat | PVC, crni ili bijeli |
| Farbe Konstruktion | Bijela, Crna, Siva |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stepenica + platforma do 305,5 cm, 13 stepenica + platforma do 329 cm, 14 stepenica + platforma do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Otvor stropa | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm, Minimalno 185 x 180 cm |
| Visina nagiba po stepenici | 19,0 – 23,5 cm |
| Dubina izvedbe | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Kut rotacije po stupnju | 29,6°, 25,, 21,9°, 19,4° |
| Širina perona | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Snaga koraka | 3 mm |
| Promjer vretena | 10,8 cm |
| Promjer rukohvata | 4 cm |
| Promjer šipke ograde | 2,2 cm |
| Visina ograde | 100 cm |
| Nosivost | 800 kg / stepenice 200 kg / stepenica |
Tehnička dokumentacija
Einbauanleitung_Rondo Cinkova boja
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm






